Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy ideje megőrülök a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje megőrülök a női fenék nyalásáért. De olyan szinten, hogy nem is kell más, még a punci sem feltétlenül. (más kérdés, hogy nehéz erre partnert találni) Lányoktól kérdezem elsősorban, ez normális, vagy inkább taszító?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális, barátom is szereti az enyémet nyalni.
ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de annyira, hogy szinte nem is akar mást?
ápr. 5. 09:46
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Normális az én.parom is imádja és még szeretem neki csinálni. El is tud élvezni tőle

45 F

ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Én nem is engedek mást, csak a seggemet nyalhatja. Dugni másokkal szoktam, akinek nagyobb a pénisze és sokáig bírja.
ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha valami túl van tolva az nem biztos hogy jó dolog. Néha néha oké de hogy csak azt…. Embere válogatja
ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

4 es


Párod csak a segged nyalja, de másokkal dugsz, vagy félre értettem? 🙂

ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

6

Jól értetted.

ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én olyan milfet ismerek, aki szereti ha nyalják a seggét és meg is dugják. Most más szokta kezelni, de remélem seggbe dughatom még.
ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
számomra az lenne a mennyország, ha masztizna és elélvezne, miközben a fenekét nyalom...na, ilyen partner még csak egyszer adódott..
ápr. 5. 10:04
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon izgató a női fenék nyalás részemre is !Azt szeretem ha jól pucsitt és a számra üll vagy kutya pózban nyalom
ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!