Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok feltétlenül kapcsolatot? 26/L

Figyelt kérdés

Mindenki ezzel van elfoglalva, a családom, barátaim is állandóan ezzel nyúznak, pedig én nem vágyom annyira se a szexre, se kapcsolatra. Igaz, nem is volt még egyik sem, de nem azért mert egyáltalán nem akarok. Szeretnék, de nem sok olyan fiú volt eddig, aki igazán megtetszett, velük pedig nem jött össze semmi.

Mások meg kétségbeesetten ugranak egyik kapcsolatból a másikba, szerintem sokszor nem is szeretik igazán a másikat. Elrontott házasságot is eleget láttam már, kinek hiányzik ez?

Mért baj, ha jól megvagyok egyedül, és csak akkor akarok kapcsolatot, ha az tényleg jelent valamit?



2016. júl. 29. 16:00
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj... Introvertált vagy?

Sokszor még egy mély barátság is jobb tud lenni, mint egy kimondott "kapcsolat"... Csak a fiúknak kell szex, a lányok egy ideig elvannak szex nélkül, ezt sokan nem fogják fel

2016. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
88%

egyáltalán nem baj, ha nem akarsz és nem érdemes erőltetni, amit nem akarsz. viszont a nyitottság fontos, ahogy az is, hogy esélyt adj a dolognak, ha lehet valakivel valami.


nincs azzal sem gond, hogy nem volt még kapcsolatod és hogy csak akkor akarsz majd belevágni, amikor majd úgy érzed, itt az ideje és a megfelelő partner is. viszont egy baj van ezzel a megközelítéssel. az ismerkedés, szerelem, párkapcsolat, együttélés is olyan, mint a tánc, vagy bármilyen (leginkább páros, vagy csapat) sport: akkor megy jól, ha gyakorlod és tapasztalatot szerzel benne. ahogy az életben minden, úgy a párkapcsolatok is tanulással és fejlődéssel járnak és ha kihagyod a kezdeti botlásokat, hibákat, tevedéseket, mert te csak a nagy pillanatban akarsz majd színpadra lépni, akkor sokkal nagyobb lesz a nyomás és a kudarc veszélye is. egy idő után meg már sajnos késő lehet és egy bizonyos koron túl egyre nehezebbé válik megtalálni az igazit...

,-((


ne sürgesd, ne érezz kényszert, de légy nyitott!

2016. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

#1:


Lehet, hogy az vagyok kicsit. Szeretem egyedül tölteni az időmet, annyira nem vonzanak az emberek, a társasági dolgok. Ráadásul szerintem sok ember borzasztó felszínes életet él, ritkán találok olyat, aki kicsit értelmesebb. Lehet, hogy ezért is vagyok még egyedül.

Csak a környezetem idegesít folyton emiatt. Volt aki már arra célozgatott, hogy leszbikus vagyok, mert azt mondja mindenki, hogy szép vagyok, és hogy lehet hogy egy ilyen nő még egyedül van.

Néha már annyira bosszantanak, hogy szinte már büszke vagyok magamra, amiért egyedül ilyen jól megállok a lábamon.

2016. júl. 29. 16:12
 4/60 anonim ***** válasza:
0%
Mire vársz? Csak megsúgom, hogy nem létezik a királyfi fehér lovon! Vonulj zárdába és nem kell kiírogatnod 26 évesen, hogy senki nem akar hozzád nyúlni!
2016. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Semmi baj nincs azzal, ha introvertált vagy, én is az vagyok. És teljesen megértem a felszínességgel kapcsolatos aggályaidat...

Szerintem biztosan rendben vagy, nekem akkor szokott ilyen magányra vágyásom lenni, miután sokat vagyok kénytelen szocializálódni, pl. megbeszélések, konferenciák, szemináriumok sora után.

Majd jobb lesz, meglátod!

2016. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:

Ne zörődj vele. Részükről az indiszkrét hogy egy felnőtt nő magánéletével foglalkoznak. Kapcsolatra nekem sincs szükségem, de szexre igen. Voltak kapcsolataim, komolyak, de jelenleg nincs rá szükségem. Nincs ezzel semmi gond, hog elvagy egyedül, az furcsa hogy a szexet nem kívánod.


N.

2016. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma. Én is jobban szeretem a szingli életet. 22 N
2016. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

#2:


Tudok barátkozni, és ha valakivel egy hullámhosszon vagyunk, kialakul valami. Ebből több is lehet, mint barátság, ha épp úgy adódik. Én ebben hiszek.

Vannak ismerőseim, akik nagyon jól tudják, hogy kell ismerkedni, egymást húzni. Nekem ez elég mesterkélt, amit csinálnak, nagyon sok ember nem így ismerkedik.

És nem is szokott jó vége lenni a kapcsolataiknak. Nem igazán komoly a dolog. Ők mégis azt hiszik, tapasztaltak, és értenek a kapcsolatokhoz.

Hát, nem tudom...


#3:


Köszi a bunkó választ. Mintha lenne értelme olyanokkal kezdeni, akik nem fognak meg.

2016. júl. 29. 16:23
 9/60 A kérdező kommentje:

#6:


A szexet meg szoktam oldani egyedül. :)

Tudom, hogy az nem ugyanaz, de én képtelen lennék csak ezért együtt lenni vagy lefeküdni valakivel, ha egyébként a másik ember nem vonz igazán.

Egyedül is épp eléggé jó érzés. :)

2016. júl. 29. 16:28
 10/60 anonim ***** válasza:

#1 vagyok...

Kérdező Te egyre szimpatikusabb vagy :D Introvert szexiség :D

2016. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!