Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet a legolcsóbban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legolcsóbban rendelni 4-5 centi átmérőjű dildót?

Figyelt kérdés
Nézegetek szexshopokat és mindenhol tizenezerért vagy többért látok... Ennyit nekem nem ér meg, de nincs is ekkora keretem ilyesmire.
ápr. 7. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, de oldal ajánlást szeretnék, nem ajánlatokat privátban...


Igen, lány vagyok. Igen, tudom, hogy nagy méret. De ezek lényegtelen dolgok, rám tartoznak. Csak egy oldalt szeretnék, aki tud, ahonnan emberi áron rendelhetek vastag dildót, nem mással szexelni, sem megvitatni a hogyanokat és miérteket.

ápr. 7. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Vannak olcsóbbak is az erre szakosodott szexshopokban.
ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Shein, temu, csak 1-2 hét mire kiszállítják.
ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Intimcenter.hu .. onnan már rendeltem, ár/érték arányban jó. Talán te is találsz magadnak megfelelőt
ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennek 4cm:

[link]


Ha a 6,6cm nem túl nagy:

[link]


Most mindkettő akciós áron van. Érdemes körülnézni az oldalon.

ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Külföldről rendelhetsz, de tényleg ennyi most a noname átlag dildók ára 8-15k között vannak.
ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ezek rettentő drágák!
ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!