Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ismerkedéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ismerkedéskor ha kiderülne, hogy elsőre hazudott nektek a lány/nő arról, hogy tapasztalt, akkor mennyire érinte negatívan ez titeket?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel komolyan el kezdtem ismerkedni. Nagyon aranyos, és úgy érzem, hogy vele komoly kapcsolatba tudnék kezdeni a korábbi rossz tapasztalataim után. Azonban az első randin annyira hirtelen jöttek elő a tapasztalatok, hogy nem mertem elmondani hogy szűz vagyok, és félek hogy a következő randik során ez rosszul jönne elő, mert korábban azt sugalltam neki, hogy volt hosszabb párkapcsolatom.

27N


ápr. 13. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Nagyon rosszul érintene, nem ismerkednék tovább vele.
Rosszul érintene, de randiznék vele tovább.
Semlegesen érintene, de meg tudnám érteni.
Pozitívan érintene, tetszene hogy tapasztalatlan a lány.
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A taspasztalatlanság nem érintene rosszul, a hazugság viszont igen. Én utálom ha nekem hazudnak, nem is viselem el igazából a kamuzós embereket...
ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Honnan derülne ki, hogy szűz vagy ha te nem mondod el? Sehonnan...
ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az #1-esnél a pont, nem az a bibi, hogy szűz vagy, hanem már az elején becsaptad a másikat! Mi értelme hazudni??? Úgyis kiderül, akkor már jobb teljesen nyílt lapokkal játszani - ha valakinek ezért nem kellenél akkor annak amúgy sem, ha meg így is elfogad akkor bingó!
ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy az 1 es irja ugyan ez.
ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Szívesen lennék a tanító bácsija!
ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból, hanem "félelemből hazudott, ami stresszhelyzetben érthető! Ehhez fel kell nőni, emberként, férfiként egyaránt! Az meg hogy szűz, még izgalmas is főleg egy ennyi idős lánynál.
ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Tudom, idősebb korosztály vagyok, de elég egzotikus nekem, ahogy a fiatalabbak ismerkednek. Lennék legy a falon az ilyen randiknál.


"Szia, Gizi vagyok, 27 éves, szűz.

"Szia, én meg Béla vagyok, a farkam 18 cm hosszú, remélem, majd jónak találod."


Első randin nehogy már az eddigi összes kapcsolatodról be kelljen számolni. Az, h szüz vagy, az elsö dugásnál mondd el. Nem kell ezt túlparázni.


44F

ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is szerintem nem gond.

Egyébként ha nem szeretnél szuz lenni, én tudnék segíteni

ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Innen már nem akarnám tudni, hogy szűz vagy. Nem biztos, hogy észrevehető. Se vámpírjelenet, se hasonló nem lesz úgysem. Szóval, szerintem no para.
ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!