Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként hogy ismerkedjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként hogy ismerkedjek az utcán?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor volt már, hogy szembe jött velem egy igazán szimpatikus lány, de nem mertem leszólítani. Nyílván ránézésre nem lehet megmondani, hogy az illető meleg e, de esetleg valakinek van tapasztalata ilyes fajta ismerkedésben? Félek hogy megismerem, beleszeretek, de kiderül hogy ő csak barátként kedvel. Nagyon összetörne...

2021. nov. 8. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak lenni meleg esték több szórakozó helyen Budapesten. Na meg egy alter koncerten az összes lány biszex, ott simán menne
2021. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Azért lehetsz annyira kreatív, hogy úgy állítod be a dolgot, hogy alakuljon valami. A lányok mindig kézenfogva is járhatnak. Sokszor van a másiknál alvás. Pici lépésekkel puhatolózva kiderítheted hogy vevő-e a leszbi dologra. Ha nem még mindig van egy jó barátnőd!
2021. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcán nagyon nehéz, inkább tematikus programokon, összejöveteleken ahol nagyobb rá az esély.
2021. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Az utcán ismerkedést hogy gondoltad? Látsz egy neked tetsző lányt/nőt odamész és megkérdezed hogy ismerkedne-e veled mert tetszik neked?

Súgom halkan, hogy ha nincs szerencséd olyan nyaklevest kapsz hogy a fal adja a másikat. Egy esetlegesen hetero nő úgy vág pofán hogy 6 hétig szivárványosat szarsz.

2021. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, természetesen nem így gondoltam. Egyszerűen csak beszélgetnék az illetővel. Nyílván nem fogok úgy odamenni egy lányhoz, hogy "szia, meleg vagyok, ismerkedünk?" 😂 Köszönöm az eddigi válaszokat, így jobban átgondolva az utcán való ismerkedés tényleg nehéz, pláne hogy leszbikus vagyok. A szórakozó helyeken talán több esélyem lenne, de oda meg nem igazán járok. Szóval innentől ezt már magamnak kell kitalálnom, hogy hova menjek. (Az interneten való ismerkedést nem igazán preferálom, szóval az ki van húzva a listáról). Ha valakinek van tipje, tapasztalata, akkor nagyon megköszönném ha megosztaná! 😊
2021. nov. 8. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem tom ha valaki leszólít, általában feltételezem, hogy tarhálni, vallásilag vagy politikailag valami szektába akar tériteni vagy kirabolni akar. Ez totál creep viselkedés, még akkor is elküldeném a fenébe ha egyébként szép lenne a csaj, mert tuti zakkant.


Ha az online ismerkedés nem jön be, akkor két választásod van, vagy összebarátkozol más lmbtq emberekkel, pl facebook csoportban, könyvklubban, kiránduló klubban, és ők mutatnak be, vagy pedig eljársz egy-két ilyen buliba, ahol hangos zene lesz és alig lehet beszélgetni.

2021. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Én is csak a személyes ismerkedést preferálom.Rólam sem mondja meg senki sem.


Ha bekerül egy nő a képbe vagy tetszik vki,próbálok nyitni felé,persze nem lerohanósan.Csak szimplán barátkozni,keresni a társaságát stb. Ha vevő rá az plusz pont. Aztán a beszélgetésekből hamar kiderül,hogy mi van. Lehet ez egy bolti eladó vagy bárki.


Most is volt egy ilyen nő. 5 találkozás kellett egy nővel,hogy eljussunk beszélgetésbe és kiderüljön,hogy heteró. Vagyis szóba jött,hogy nem rég jött össze egy pasival. Nagyon közvetlen,nyitott volt. Két értelmű jelzések véltem felfedezni,de hát utólag tévesen :D

Nem baj,hogy kiderült így még barátság mindig lehet.


Ilyenkor átkapcsol az agyam,szerencsére. Igazából annyira nagy forma,meg jó fej,rendes. Szívesen leszek a barátja is. Bár az meg majd kialakul ugy is.


29/N

2021. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Utcán ismerkedni "profi" szint, de ettől még lehet. Nem lerohanni kell a másikat, hanem mosoly, köszönés, társalgás de kell hozzá úgymond vér a pucában.
2021. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik ex barátnőmet így ismertem meg.Ő volt az aki odajött hozzám. Azt mondta,hogy nagyon tetszik neki a stílusom,és innentől elindult a beszélgetés aztán a többi jött magától.
2021. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!