Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy leszbikus nő, akarhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus nő, akarhat valamit tőlem mint férfi?

Figyelt kérdés
Megmutatta a melleit és úgy néz rám.
ápr. 14. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem leszbikus
ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Sose volt leszbikus, de még biszex se. Csak ezzel a kártyával fog magának buta pasikat.
ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom. 3 éve ismerem, kollégák voltunk és barátok. Tudom hogy a nőket szereti, de azt valóban nem hogy a férfiakat is. Nekem eddig nem úgy tűnt.

Soha nem vonzott, viszont egy ideje elkezdtem érezni iránta.

Jó fej, kedvelem és szeretem is. Régen nem is tetszett külsőre, most meg órákig azon fantáziálok milyen lenne vele a szex.

ápr. 14. 09:25
 4/5 A kérdező kommentje:

Fura mert minden kis titkokat tudja és ennek ellenére húzza az agyam. Olyan mintha akarna tőlem valamit, közben meg cukinak, arsanyosnak tart.

Arcon puszil meg ilyenek.

ápr. 14. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy csont leszbi nőnek kb annyira kell egy férfi, mint egy hetero férfnak...
ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!