Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párcserés szex kinek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserés szex kinek hogyan jött be?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a párommal kipróbálni. Első körben volt egy ismerős pár, de azt elvetettük, hogy nehogy megromoljon a kapcsolatunk.

Nagyon erős érzelmi alapkon nyugszik a házasságunk és nem kérdés, hogy szeretnénk kipróbálni.

Ki mit tanácsol hogyan keressünk párt, mire figyeljünk oda?



ápr. 15. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor volt itt kérdés, hogy idegennel szexelt egy pár és a férfi erőszakos volt a nővel. A nő meg a párjára haragudott meg miközben nem látta mi történik.

Tehát nagyon óvatosan kéne partnert keresni.

ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem olvastam azt a kérdést.

Köszönöm, hogy leírtad.

ápr. 15. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam megkeresni, de szerintem töröltette a kérdező. Mindegy, szerintem figyeljetek oda nagyon, hogy kivel bújtok össze.
ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egyik napról a másikra szeretnénk, hanem hosszabb ismerkedés és személyes találkozók után.
ápr. 15. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők se azonnal csinálták, sőt a férfi azt is tudta, hogy micsoda nem pálya a nőnek és mégis megtette vele. Hagyta magát a nő kikötözni és nem tudott jelezni, védekezni időben.
ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi nem tervezzük külön csinálni.

Hanem együtt a másik párral.

Így én is ott lennék.

ápr. 15. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Azért ott a nő férfi párja is benne volt a dologban,mert nem lépett közbe.

Mi többször voltunk hármasban, amint nincsenek betartva a szabályok, bármilyen kényelmetlen akkor ott vége a dolognak.

ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Ezt így kell.

ápr. 15. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sehogy. Kétszer próbáltuk (volna) ismerős párokkal. Nagyon nem jött össze.

Mivel idegenekkel nem akarunk szexelni, így feladtuk.

ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Közeli ismerősökkel nem akartuk nehogy a barátság kárára menjen. A távoli ismerősök között meg nem volt szimpi.

Kerestünk neten de nagyon kiábrándító volt a sok kamus meg kép gyűjtőgető. Megértem azt is hogy mindenki bomba nőt és pasit keres de azért jó lenne tisztába lenni azzal is hogy ők hogy néznek ki. Mi sem vagyunk tökéletesek és ennek tudatában kerestünk.

Szóval röviden sok sok csalódás után arra jutottunk hogy elmentünk egy swinger klubba.

Első alkalommal csak ismerkedtünk a térképpel másodiknak már volt párcsere egy szimpi párral.

ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!