Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha molesztáltak gyerekként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha molesztáltak gyerekként, hogyan élted meg? És ha ez az emlék csak felnőttként jött elő, mert annyira eltemetted magadban, hány évesen és miből kezdted sejteni hogy valami történhetett?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert engem valószínű hogy molesztáltak, vagy nem tudom hogy nevezzem. De én ezt sem akkor, sem mai napig nem fogom fel traumaként, mert igazából nem történt semmi durva vagy semmi erőszakos cselekmény. Csak fura így visszagondolva az egész eset, régen természetesnek vettem, ma is csak annyi hogy elég fura.

ápr. 16. 10:05
 1/8 Paul Atreides ***** válasza:
100%

Lényegében molesztáltak, de lehet jobb szó rá az, hogy zaklattak. Nem rég jött elő, és igazából nem is emlékeztem rá úgy konkrétan, de egy ideje úgymond felszínre jött.


Velem igazából az történt, hogy 10 éves koromban egy idősebb (kb 16 éves) megpróbált rávenni, hogy verjem ki neki és erőlködött, hogy nincs ebben semmi, mindenki csinálja és tök alap dolog és gáz, hogy én visszakozom stb..


(Férfi vagyok, és heteroszexuális.)

ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban, kb 12 évesen, rosszul éltem meg. De később már érdekesnek találtam és vágytam rá. Úgyhogy nekem a molesztálás nem kellemetlen emlék. Fiú vagyok és fiú molesztált.
ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Paul Atreides ***** válasza:
100%

#1 vagyok.


Lemaradt, hogy rosszul éltem meg akkor és most is rossz érzés, ha eszembe jut.

ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fiú molesztált nagyjából 11-12 éves korom körül.Szerintem ezért lettem biszex.
ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig elég homályosak az ezzel kapcsolatos emlékeim, de valószínűleg több is történt mint molesztálás és nem egyszeri eset volt, hanem éveken keresztül tartott (kb. 3-8 éves korom közt). Mai napig nehéz elfogadnom, hogy egyáltalán megtörtént, nem akarom elhinni arról az emberről, hogy tényleg ilyet tett, mint akkor, most is magamat hibáztatom, racionalizálni próbálom a helyzetet. Ezt leszámítva minta apa volt, legalábbis számomra akkor mindenképpen annak tűnt.

9 éves koromban meghalt.


19L

ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

(#5 vagyok)

Minden angolul tudó érintettnek vagy akár érintett közeli ismerős miatt közvetetten érintettnek ajánlom ezt a fórumot: [link]

ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, de engem egy ovis társam molesztalt. Nem tudom, hogy ő honnan látta ezeket, de sokszor kényszerített rá, hogy a nemi szervét fogdossam és simogassam. Ő meg közben a bugyimba nyúlt és ott birizgált az ujjaival.
ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Engem fogdosott az apám 13 évesen. Akkor csak simán zavart, utólag viszont nagyon furcsa. Nem direkt fogdosott, vagyis igyekezett úgy intézni hogy ne legyen feltűnő, akkor amúgy nem is tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget csak zavart de mára azért elég fura. 23/f
ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!