Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok a menzesz előtti pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a menzesz előtti pár napban valóban kevésbé kívánják a szexet?

Figyelt kérdés
Igaz ez?
ápr. 17. 06:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
No
ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pont, hogy jobban... :D
ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban! Csak a melleim olyankor nagyon érzékenyek, igy az ne ingerelje a pasi.
ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Meg elotte is meg menseszkor is ugyanugy kivanom. Meg hasfajassal is. Nem kerek privit
ápr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyenkor teljesen megvan veszve, annyira kívánja.

Alapból nem szégyellős kezdeményezni, na de ilyenkor szerintem nem is mernék nemet mondani. Kevés nő van, aki ennyire gátlástalan tud lenni.

ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljesen személyfüggő. Én mindig ovuláció alatt vagyok nagyon beindulva, viszont ha megjön akkor teljesen lecsökken a libidóm, mintha full el is tűnne. Érdekes, hogy tényleg így egy csettintésre lezuhan a libidóm nullára. Közvetlen előtte nem észleltem változást mondjuk. Nálam csak ovuláció alatt van hogy beindulok.
ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont ellenkezőleg.
ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!