Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban van olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitty29 kérdése:

Valóban van olyan hogy a férfi nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
A férjemmel január 10én házasodtunk össze 16án megszületett a lányunk nem volt semmi gond de március óta lassan ott tartok hogy könyörögnöm kell hogy szerelmeskedjünk.kifogások tömkelegét mondja folyton. Most nincs kedvem most faradt vagyok most ezért most azért és kezdem unni hogy csak én kezdeményezek. Jóban rosszban betegsegben szegenysegben úgy veszem eszre nála nem létezik 😔 már mindent megtettem csak hogy felkeltsem a férfiasság de ő fáradt valami tanács. Leultunk mar beszelgetni de semmi haszna mert önző
2020. ápr. 15. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Az okok egyénileg változnak.


"Jóban rosszban betegsegben szegenysegben úgy veszem eszre nála nem létezik"

- Ha jól látom ez inkább nálad nem létezik.

2020. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég hamar meguntátok egymást, mi lesz itt 10 év múlva.

És igen a férfi is ember és lehet fáradt vagy beteg is.

DE ha nagyon erőszakos vagy pont az ellenkező hatást éred el.

2020. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor fogyokuráztam volt hogy hetekig se jutott eszembe. Kalória megvonás libidó csökkenessel jár.

Stressz es faradság is okozhatja.


Amikor kiprobaltam a ketogén dietát napi szinten kanos voltam. A sok zsír jótt tesz a hormonoknak, így a tesztonteron termelesnek. Főleg az olíva olaj gyanús nekem.

Csinalj valami zsíros kajat, hatha bejönn.

2020. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig csak akkor szexeltunk mikor neki volt kedve es soha nem mondtam neki hogy nincs kedvem foleg nem utasotottam vissza pedig faradt voltam o meg folyamat visszautasit de nem eroltetem lassan mar inkabb van e kedved kerdest teszem fel. Nem eroltettem semmit en ereztem ugy hogy akkor hasznal amikor akar mintha egy alsogatya vagy mimor neki szuksege van ra. Enmindig kedveskedek neki figyelekra o nem csak a telefont bujja meg a peca de az hogy a szuletesnapomra es az o szulinapjat se toltsuk együtt. Mindig a pecara ker szabit a melobol az fontosabb de ha en kernem azt hogy toltsunk el egy napot a gyerekekkel kiranduljunk akkor nem
2020. ápr. 15. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomorú.
2020. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!