Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg itt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg itt az emberek, ha leírom, hogy szerintem mekkora az átlag?

Figyelt kérdés
Tapasztalatom szerint legalább 16 centi az átlag. Ha leírom egy kérdés alá, akkor egyből jön a lepontozás, beszólás stb. Pedig általában hozzáteszem, hogy ez az én (és 1-2 barátnőm) tapasztalatom. Simán lehet, hogy másnak más.
ápr. 17. 11:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Van különbség aközött, hogy átlagban te mikkel találkoztál és a statisztikák szerint mi számít átlagnak.
ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Paul Atreides ***** válasza:
100%

"Pedig általában hozzáteszem, hogy ez az én (és 1-2 barátnőm) tapasztalatom. Simán lehet, hogy másnak más."


Pontosan. Valószínűleg azért pontoznak le, mert nem értenek veletek egyet. Ha nem volt több ezer partneretek mindenféle korosztályból (már ami legális kategória) akkor egyszerűen nem releváns, hogy szerinted mi az átlag vagy mi nem az.


EZ kb annyire hiteles dolog, mintha azt mondanád, hogy a piros autók gyorsak, mert neked volt 5 piros autód eddig és mindegyik tudott gyorsan menni.

ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

A felmérések alapján 14,99 cm az átlagos magyar pénisz mérete...de ez is kicsit túlbecsült szerintem, inkább 14 cm környékén van, de itt egy forrás

[link]

ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd engem nem zavar
ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhova vonalzóval jársz?

Mert én kinézem a pasikból hogy rádobnak pár centit. Úgyse látod szemre hogy 14 vagy 16cm.

Még az első pasim is ráadott a 19 centire, az 21 lett xD

Na meg az se mindegy hogy 4 vagy 30 átlagát nézed

ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
55%
Írd nyugodtan, mondjuk az enyémet le is checkolhatod..
ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert igazad van. Hiába jönnek itt a statisztikákkal. A fiataloknál az átlag már bőven megvan a 16 centi. Tudom, hogy a sok boomernek ez fáj, de ez van.
ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%
Én nem sértődöm meg, mert azt sem tudom, az enyém mekkora.
ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
62%
Írd oda, hogy eddigi tapasztalatod szerint. Aki nem érti, az csak funkcionális analfabéta. Ha nem írod oda, akkor meg jogosan pontoz le.
ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert talán nem annyi az átlag? 1 másodperc lenne megnézni ember. Ha én azt mondom, hogy a nőknél C kosár az átlag, mert azt tapasztaltam, te nem pontoznál le?
ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!