Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg itt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg itt az emberek, ha leírom, hogy szerintem mekkora az átlag?

Figyelt kérdés
Tapasztalatom szerint legalább 16 centi az átlag. Ha leírom egy kérdés alá, akkor egyből jön a lepontozás, beszólás stb. Pedig általában hozzáteszem, hogy ez az én (és 1-2 barátnőm) tapasztalatom. Simán lehet, hogy másnak más.
ápr. 17. 11:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Mindenkiét így besaccolod szemre? Honnan kell mérni? :D
ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%

16 cm az nem átlag.

Nekem 17-18 között ingadozik, vérpénisz..

Ez már bőven átlag feletti.

Mégis úgy gondolom lehetne nagyobb is.

Szerintem ezért is dobnak rá centiket akinek Kissebb van.

Ez ilyen férfi hülyeség...

ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
61%
#12 Pedig annyi. Hozzátesze a fiataloknál. Az idősebb korosztálynál reális a 13-15 centi.
ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes ez, nekem eddig 7 nővel volt hosszabb - rövidebb kapcsolatom, de ebben 5 éves és 9 éves is volt.

Na, gondoltam, tesztelem a nőket, a második komolyabb " kapcsolatban", illetve onnantól kezdve mindegynél megkérdeztem, hogy szerinted mekkora a farkam? Nyilván nem ezzel nyitottam...

Volt, aki rávágta, hogy hát minimum 20 cm(!!!).

Volt, aki egyszerűen nem is tudott méretet mondani, hosszú idő után végül azt mondta " szerintem elég nagy".

Volt, aki szerint " nem tudom megítélni, de kb 10-12 cm??"(!)

Volt, aki szerint nem túl kicsi, de nem is nagy, de elég vastag, ami a legfontosabb.

És akkor lőjük le a poént, a VALÓSÁGBAN a farkam mereven 14 cm hosszú és 4,5 cm vastag...

Erről ennyit 🤔🤣

ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
#13: Nem a fiataloknál sem annyi, nem korfüggő még mindig. Arról nem is beszélve, hogy mennyien hazudnak róla.
ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

A fiataloknál azt írja.

16 évesen 14 volt most 18.

Szerinted?

Nem kezd el zsugorodni valakinek azért mert eltelik pár év.

Valószínű 20 év múlva is ekkora lesz, ha a szívem meg a hormonok felpumpálják.

Ez nem kor hanem genetika kérdése.

A mostani fiataloknak sincs más genetikai készlete mint a 20-30-70 évvel ezelőtt született embereknél.

Mindenki csak annyival tud gazdálkodni amit kapott.

Amúgy is kár ezzel túl sokat foglalkozni mert a nőket nem érdekli amíg az átlagot eléri...

14 cm is tud nekik jó lenni még 18 vagy 21 is.

Mindegy ha be vannak rád indulva ez az utolsó amit néznek majd...

ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
10%

#15 #16 Ti tényleg ennyire hülyék vagytok?

Úgy értem, ahogy az átlag magasság is nő úgy nő az átlag pénisz. 30 éve a 18-20-as korosztálynál volt 13-15 centi az átlag, most meg több. Úgy ahogy a magasságnál, meg egyéb dolgoknál is.

ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 17 cenit és eddig szinte mindenki átlagosnak mondta. 22 éves vagyok és 14 éves korom óta élek szexuális életet. A pertnereim is mindig velem egykorúak voltak. Szóval szerintem is kb ennyi az átlag.
ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
#17: Ki fogja felvilágosítani, hogy ez nem így van? Nekem semmi kedvem nincsen hozzá, 1 másodperc alatt találsz erről 100 cikket. Ki is hülye most?
ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Mi nincs így? Linkelj már ha ilyen okos vagy.
ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!