Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben mindig könnyezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben mindig könnyezik a szemem. Miért?

Figyelt kérdés

Előtte, utána nem, szóval nem a páratartalom, vagy egyéb környezeti tényező szerintem.

(Nem, nem sírok...)



ápr. 21. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Azok az édes örömkönnyek :)
ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, fürdök naponta többször, nincs erős szagom.
ápr. 22. 00:09
 3/6 A kérdező kommentje:

Volt, aki privátban kérdezte, hogy mióta van így.

Évek óta ez történik, arra már nem emlékszem, hogy a férjem előtt mi volt, régóta házas vagyok.

ápr. 22. 00:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egészen egyedi eset.
ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy làny akivel össze jàrtam szexelni. Volt pasija, de gondjai voltak ès ezèrt nem tudta megdugni.


Kb a 2 vagy 3 alkalommal nagyon keményen megdugtam. Nagyokat nyögött, de közben patakokban el kezdtek folyni a könnyei es szipigott. Nem tudtam eldönteni, hogy azért mert fàj neki vagy ennyire jò. A végén persze megkérdeztem és azt mondta, hogy mert annyira jò volt az örömtől. Azòta sem tapasztaltam ilyet egy nőnél sem.

ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul néha ugyanez, ha teljesen relaxált és nyugodt vagyok akkor kicsit bekönnyezek. Nem gondolnám hogy bajt jelezne egyébként.
ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!