Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van fiúk nálatok ez így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van fiúk nálatok ez így?

Figyelt kérdés
Sokszor halok olyant hogyha nem sz.punk le titeket nem bírjátok az együtt létet.Kinek van ez így még?
ápr. 28. 07:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
Jó szex nem ezen múlik...
ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Paul Atreides ***** válasza:
83%

Mi az, hogy nem bírják?


Ez számomra szimpla kamunak tűnik csak. Válogasd meg jobban azokat akikkel ágyba bújsz.


Nálam egyáltalán nincs így.

ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ugye mivel nem csináltam meg így az együtt lét több próbálkozás esetén is minimum 2 perc volt
ápr. 28. 08:00
 4/31 Paul Atreides ***** válasza:
55%
EZ szimplán kamunak tűnik.
ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Pedig meg történt eseményen alapján mondom
ápr. 28. 08:05
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
És ha leszopod aztán bírja?
ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Azt nem próbáltam nem vállaltam be
ápr. 28. 08:13
 8/31 anonim válasza:
41%
aki nem szopik az b#szni se akarjon
ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Jó normális dolog szerintem nem is ezért nem csináltam mert nem érzem kényelmesnek magam csak hat szerintem egyik lány sem vállalja egy darabig legalább is így vagyok én ezel
ápr. 28. 08:24
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, de én nem ragaszkodom hozzá. Kimondottan úgy szeretem a szexet, ha az mindkét félnek élvezetes, és nem kellemetlen.
ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!