Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van fiúk nálatok ez így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van fiúk nálatok ez így?

Figyelt kérdés
Sokszor halok olyant hogyha nem sz.punk le titeket nem bírjátok az együtt létet.Kinek van ez így még?
ápr. 28. 07:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Full kamu, ezt a mai gyerekek találták ki szerintem, hogy cumiztassanak, ugyanakkor jó kifogás, hogy miért mennek el hamar. 😂
ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg én sem értem több alkalommal próbáltuk úgy is mindig max 2 perc volt
ápr. 28. 08:41
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik hülyegyerek ezt úgy előadta, hogy el is hitted? 😂 Ha leszopod, lehet elmegy már a szádban, vagy amennyit szopod, annál kevesebbet bírja majd a puncidban is…
ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem hittem el pont ezért nem csináltam meg
ápr. 28. 08:46
 15/31 anonim ***** válasza:
Ok, de csak őt nem akartad, vagy amúgy se szoktál? Mert azt tényleg a fiúk nagy része nem bírja, ha sosem csinálod szájjal.
ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Úgy mond most őt nem akartam nem nagy kedvenc de ha kapok szeretek adni is de most nem éreztem azt hogy meg kelene tennem
ápr. 28. 08:59
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Majd megteszi helyetted más,igyekezz szerintem 👍
ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
ápr. 28. 09:04
 19/31 anonim ***** válasza:
Tapasztalat 🙂
ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Teljesen jótanácsként írom, nem rosszból: férfiaknak kell az orál, ha nem adsz, akkor kapnak mástól. Oké, most ez a gyerek, akivel voltál, egy idióta, de majd más férfiakkal is ha lesz dolgod, ezt tudnod kell.

15ös voltam.

ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!