Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Haj simogatas az lehet fetish?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haj simogatas az lehet fetish?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategoriaba illik ez a kerdes...Szerintem ez nem fetish. Nem szexualis jellegu. Egyszeruen vonzanak a hosszu haju nok. Simogatni nekem olyan mintha megkapnam a vilag kincset. De eddig 1x volt baratnom es azota semmi. Biztos forrasbol mondom, hogy mar nem is lesz!! De ez olyan rossz erzes. Legalabb ennyit kaphatnek, hogy hajat simogassak de ez sem valosulhat meg. Ha egy csajnak elmondanam azt biztos felre ertene. Ezt nem akarom, pedig mindent megadnek egy ilyen baratert aki engedne, hogy neha simogassam. Probaltam parokat de nem volt az igazi.

Mit tehetnek? Meg egyszer mondom nem izgulok fel ra vagy ilyesmi.



ápr. 28. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy fodrásztanfolyamra:P
ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

Lehet.


Valahova biztos illik, de nem ide...

ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szexuális töltete számodra, akkor nem fétis.

Ha a paróka azért nem volt jó, mert nem olyan volt a tapintása, akkor viszonylag egyszerű a megoldás, jóval drágábban ugyan, de létezik valódi hajból készült paróka. Másik opció, hogy menj el fodrásznak és akkor egész nap fogdoshatod mások haját.

ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs annyi iskolam, hogy valahol is komolyan vegyenek (egy fodrasznak se lennek jo). Plane ebben az orszagban ahol lakom most :/
ápr. 28. 15:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkit fel pontoztam es koszonom a valaszokat.
ápr. 28. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél a neten levágott hosszú copfot.
ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 11:43

Ilyesmit is lehet venni? Azt mire hasznaljak ?

ápr. 29. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A jófogás-on találsz olyan hirdetést aki eladja a haját.
ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!