Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csajszik! Mennyire hiányzik a...

Csajszik! Mennyire hiányzik a simogatás, cirógatás?

Figyelt kérdés

Fiatal , egyedülálló nők válaszaira lennék kíváncsi elsősorban. Szóval mennyire hiányzik? Ti szeretitek viszonozni?


Ez a kérdés nem szexuális indíttatású. Nem a szex/petting közbeni érintésekre vonatkozik.


Én pasi vagyok, és ciki, de nekem nagyon hiányzik.



2020. júl. 2. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Nem hiányzik egyáltalán
Néha jó lenne egy kis gyengédség, de annyira nem érdekel h tegyek érte
igen, sokszor nyomaszt,h nincs benne részem
Nagyon hiányzik, és az is hogy én is simogassak egy pasit
El sem tudom mondani. Már azt sem bánnám, ha csak "baráti alapon" lenne
38 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Aki a 3. Opcio és afölöttiekre szavaz:

Miért nem kapjátok meg?

2020. júl. 3. 00:00
 2/11 A kérdező kommentje:

Aki csak szavazott, de nem meri leírni hogy miért nélkülözi, az leírhatja privátban is.


Ha már a kérdés alá ennyire szégyellitek írni (bár nem tudom miért, alapvető szükséglet -mint az ölelés is-, emberek vagyunk)

2020. júl. 3. 00:16
 3/11 anonim válasza:

Hogy miért nem kapom meg? Na, ez egy olyan kérdés, amire a választ nem tudom..Introvertált vagyok és nehezen alakítok ki mélyebb barátságokat. Nyilván így a párkapcsolat is nehezebb. De én alapvetően nem csak az ellenkező nemmel való érintkezést szeretem, hanem szükségem van pl a barátnőimmel való ölelkezésre, kis kedvességre. Személyiségfüggő.

Neked, kedves kérdező, miért hiányzik,miért nem "kapod meg"?

2020. júl. 3. 18:56
 4/11 anonim válasza:
Nem tudom azt mondani, hogy hiányzik, mert még nem volt senkim, viszont nagyon vágyom rá. Főleg azért is, mert bújós vagyok, szeretek ölelkezni is és imádom az ilyen típusú dolgokat.
2020. okt. 4. 17:40
 5/11 anonim válasza:

Sosem voltam az az ölelkezős, érzelemkimutatós típus, a neveltetésemből kifolyólag, de mikor találkoztam egy sráccal, akkor ő "megtanított" szeretni az ölelgetéseket, simogatásokat, összebújásokat. És nem csak kapni szeretem, de imádok másokat cirógatni is, nincs jobb érzés a földön. Abszolút a szex fölé helyezném ezt az élményt.


Nemrég lett vége az egésznek, és borasztóan hiányzik az érintése, az ölelések, az is, hogy ezt viszonozhassam. Valamennyire visszasírom, mikor még nem voltak ilyen igényeim, de ugyanakkor örülök is, hogy részese lehettem ilyennek, és remélem, hogy találok még valakit, aki szintén szeretni fogja ezeket a dolgokat. :)

2020. okt. 4. 18:05
 6/11 anonim válasza:
Nekem is nagyon hiányzik férfi létemre a cirógatás. Hála istennek itt sz osztályon meg lehet kérni sok embert, hogy segítsenek rajtam, bár egyesek nagyon furán néznek rám.
2022. aug. 2. 01:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyiban változott a helyzet, hogy nekem már nem hiányzik. Megtaláltam a módját hogy kapjak elegendőt ^_^
2023. márc. 26. 21:09
 8/11 anonim válasza:
Rosszlányok?
2023. márc. 27. 23:49
 9/11 anonim válasza:
Ez az intimitás egyetlen olyan része, ami nagyon hiányzik és nem tudom máshogy megoldani magamnak (még nem jöttem rá hogy ezt a vágyat hogy lehet társ hiányában kielégíteni). Azonban úgy vagyok vele, csak emiatt nem éri meg kapcsolatban lenni valakivel (szerintem egy kapcsolatnak sajnos több hátránya van mint pozitívuma, kevesebb örömet okoz mint amennyi lemondással és sokszor fejfájással is jár).
2023. máj. 2. 22:14
 10/11 anonim válasza:
9-es, én szívesen vállalom olyan nővel az intimitást, aki önmaga előtt is felnőttként belátja, hogy szüksége van rá és nem azon pörög hogy gáz-e 🤗🤗
2023. aug. 7. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!