Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem érzitek azt,hogy a Pride...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek azt,hogy a Pride a legtöbb embert nem az elfogadásra ösztönzi,hanem inkább pont az ellentettjét váltja ki az emberekből?

Figyelt kérdés
Mert én ezt érzem,és nem az elfogadás ellen vagyok,mivel én is leszbikus vagyok,és minden vágyam az,hogy a tárdasalom elfogadó legyen.. 29N
ápr. 30. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Igaz,a Pride csak a feszültséget kelti
Ez nem igaz, a Pride kiváltja az emberekből az elfogadást
20 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan az ellenkezőjét váltja ki mint amit szeretnének elérni...
ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Igen ezt már 10001 helyről hallottam és én is így gondolom.

Azóta sokkal jobban utálom a buzeránsokat, gusztustalan beteges állatoknak tartom mióta láttam miket művelnek ott.


Alapból a melegeket gusztustalannak tartom, sokat kell bizonyítania valakinek, hogy normálisnak tartsam, mint ember.


Nagyon jó példa, volt egy kollégám akiről rebesgették, hogy meleg mégis mindenki elfogadta, soha nem volt ebből gond, MERT teljesen normálisan viselkedett, soha nem volt semmi ilyen megnyilvánulása!


Utazás közben találkoztam már ilyen affektáló b*zis kinézető kiskancsóval aki szabályosan irritált, már a beszédével. Lányoktól is irritáló tud lenni, de egy 18-20 éves melegtől főleg.


A másik ami zavart, hogy leszbi csaj mellettem akarta lesmárolni a "párját". Na az még elég gusztustalan megmozdulás volt, szerencsére a másik csaj normális volt és jelezte, hogy ez most nem oké.

Heteróknál sem szeretem, ha az utcán, vagy buszon, vagy más nyilvános helyen nyalják-falják egymást!


Szerencsére kevés ilyen dolog ért életemben.


A másik fele online jött, amikor buzeránsok rám írtak, hogy ha seggbe dugom őket, attól én nem vagyok meleg, csak ők...WTF??? meg erőszakoskodtak, hogy nekem is jó lesz stb...aztán csodálkoznak, hogy amikor rám ír egy pasi egyből írom, hogy nem buzulok.


A másik ami gusztustalan az itteni kérdésekben, hogy hetero barátaik vannak és be akarják őket vonni a beteges buzeráns dolgaikba. 1-2 ismerősi körben elég csúnyán megszégyenítették az ilyeneket és nem is csodálom. Konkrétan volt akit úgy lehetett csak leállítani, hogy az apjának szóltak (aki nem tudta, hogy a fia kiskancsó) és az elbeszélgetett vele kicsit. Az apja mai napig jó fej és bocsánatot kért a fia hülyesége miatt, a fiával sem úgy beszélt, hogy durr 2 pofon, hanem elmagyarázta, hogy sem NŐKRE, sem PASIKRA nem kényszerítünk semmit, nem zaklatjuk őket stb.

ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen mindegy, mert nem nektek csinálják hanem maguknak. Pl én görkoris felvonuláson voltam augusztus 20-án. Tökre nem érdekelt, ki mit gondolt rólunk, zavartuk e vagy nem, egyszerűen jó volt együtt lenni olyanokkal akik ugyanazt szeretik amit én.
ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nincs velük bajom, de ez négy fal közé tartozik.

Ha felvonulás alatt csak fogná a párja kezét....jelezve hogy ők egy pár, semmi bajom nem lenne, sőt jobban elérhető lenne a többiek számára, hogy elfogadják őket.

ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

3-as de az nem ugyan az mintha utcán szinte szexelnek a melegek.

Az amit csináltál, meg lehet jó is ha minnél több mutatványt latni

ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Én is sokszor voltam már motoros felvonuláson és nem érdekelt ki mit gondol.


De ezeket nem lehet egy lapon említeni a Pride-al!!!!!!!

ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
#2 ez a stílus egyszerűen elfogadhatatlan
ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
#5 csak arra utaltam, hogy magunknak csináltuk, nem a külvilágnak, szóval el tudom képzelni, hogy a melegek is maguknak csinálják a közösségi élmény miatt.
ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
#6 aztán miért nem?
ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Semmi értelme nincs. Aki elfogadó, az Pride nélkül is az, aki nem elfogadó, az meg ettől még annyira sem lesz az :D
ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!