Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem érzitek azt,hogy a Pride...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek azt,hogy a Pride a legtöbb embert nem az elfogadásra ösztönzi,hanem inkább pont az ellentettjét váltja ki az emberekből?

Figyelt kérdés
Mert én ezt érzem,és nem az elfogadás ellen vagyok,mivel én is leszbikus vagyok,és minden vágyam az,hogy a tárdasalom elfogadó legyen.. 29N
ápr. 30. 13:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

#10-es egyszerűen leírta.

Soha, semmi bajom nem volt a melegekkel. De a Pride-on szerintem nem is az a céljuk, hogy elfogadjuk őket. Inkább a polgárpukkasztás megy szándékosan. Ha a heterok összegyűlnének és azokat csinálnák, amit ott a melegek, az se lenne sokaknak szimpatikus...

De persze most a genderlobbi miatt nem mondhatjuk ezt ki ;) nem értik meg, hogy nem az nem tetszik, hogy melegek, hanem ahogy viselkednek. Ha hetero lenne is ugyanígy viselkedne, az is hányingerkeltő lenne.

ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

X9

Azért mert az anyukák és apukák nem takarják el a kisgyerekek szemét ha egy motoros vagy görkoris vagy bármilyen más felvonulást látnak.


De ha egy kamion tetején zenére örjöngő "férfiak", "nők" pávatollal a seggükben rázzák magukat, mindenféle szivárványnak és unikornisnak ki vannak festve és úgy próbálják azt elhitetni ,hogy ez normális viselkedés....hát én is eltakarnám a gyermekeim szemét.


És szerintem elég gáz , hogy ezt így el kellett magyarázni neked...

ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pont az lenne a leghatásosabb módszer az elfogadásra, ha ők ezt a tulajdonságukat nem emelnék ki, hanem teljesen úgy viselkednének, ahogy mindenki más. A Pride pont annak a kiemelése, hogy ők mások, az emberek pedig úgy működnek, hogy "Mi és Ők" alapján kategorizálnak csoportokat. Eljátszhatunk a gondolattal, ha pl. a szőkék is elkezdenének felvonulgatni, olyan mondvacsinált ürügy miatt, hogy nekik kevesebb jogaik vannak.
ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
A pride hülyeség, a nemi identitását tartsa meg mindenki magának
máj. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes egyébként, hogy bármilyen nyugat-európai országba látogatsz, ott ez a kérdés fel sem fog merülni, mert tudják az emberek, hogy a Pride egy buli, nem tüntetés, vagy bármi hasonló. Heteróként is mehet oda bárki, mennek is. Egymás és saját magunk hergelésének itthon van kultúrája leginkább.
máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
#15 és simán kiviszik a gyerekeket is. Magyarország a balkán része, az itt akók tbbsége soha nem volt európai, csak egy kicsi, szűk réteg
máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Én maximálisan elfogadó vagyok, és van is néhány homoszexuális barátom, de amit a Pride-on művelnek az hányinger és undorító. Megjegyzem, a meleg barátaim szerint is.
máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!