Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a baratnomne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a baratnomnek sertodes nelkul hogy borotvalkozzon odalent?

Figyelt kérdés
Eddig nagyjabol 5x volt olyan alkalom amikor egymashoz kozelebb kerultunk ilyen teren. Friss, 2 es fel honapos kapcsolatrol van szo. Viszont egy bajom van, nem borotvalkozik. Keze, laba, combja mindig le van borotvalva, de ott lent semmi. Legfokepp noktol kerdezem, nekted hogy nem esne rosszul ha a parotok megkerne arra hogy borotvalkozz odalennt? Elore is koszonom!

ápr. 30. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha úgy adod elő neki hogy mi lenne ha most a kedvedért kipróbálná fazonra igazítva. Ha nem tetszik neki akkor vissza növeszti.

Engem is kért már meg a párom hogy hagyjam meg vagy borotváljam le teljesen. Semmi gond vele. Ha nem tetszik vissza nő az.

ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem nagyon fiatal, akkor valószínűleg már volt, hogy borotválta, es valami miatt nem jött be neki. Vagy nem tetszik neki úgy, vagy érzékeny a bőre, vagy valami. Meg lehet kérdezni, hogy miért így szereti, és ha nyitott rá, akkor kipróbálná-e leszedve, de végső soron ez az ő döntése az ő teste, és az ő kényelme és komfortérzete az első.
ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Én nem virágnyelven mondanám neki, hanem egyenesen, hogy nekem borotválva jobban tetszik és szeretném, ha leborotválná. Nekem is volt egy exem, akivel az elsö szexnél, hát hogy is mondjam, úgy nézett ki, mint a medve. Simán megmondtam neki egyetlen mondatban, hogy jó lenne, ha a legközelebbi alkalommal borotváltan jelenne meg. Semmi sértö nincs ebben, ha egyszer megteszi, utána úgyis rájön, hogy úgy sokkal kényelmesebb és esztétikusabb is. Nála is úgy volt, egy szó nélkül leborotválta és attól kezdve rendszeresen sima volt neki.
ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Nőként mondom, hogy szerintem nagyon tahó megközelítés, ha az a prioritás, hogy a pasinak mi tetszik, a nőtől meg el van várva, hogy alkalmazkodjon, mert kutya kötelessége. Ne így közelítsd meg, mint a 3-as válaszoló!
ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4es akkor te hogyan nem lennel megharagudva, ha megkernenek?
ápr. 30. 21:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam semmit neki, ràvezettem. Mindig leborotváltam magam és úgy voltunk együtt. Pár alkalommal úgy szőrösen kényeztettem orálisan , aztán idővel rájött, hogy neki is le kéne borotválni. De szerettem őt úgy is, szóval ha nem borotválta volna le, ugyanúgy nyaltam volna tovább, hiszen imádok így örömet okozni. A szőrös is lehet tiszta, legfeljebb kicsit fogselymezel közben, a farkadnak meg mindegy szerintem.
ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 én írtam a 2. kommentet, nem megkérni kell, hanem megkérdezni, hogy mi az oka, hogy nem szedi le. Ha nem valami olyan, hogy érzékeny a bőre, nem bírja a borotvát, akkor meg lehet kérdezni, hogy nem szeretné-e kipróbálni, hogy milyen amikor leszedi. De ebben benne van, hogy a válasz nem lesz, azt meg tudni kell elfogadni. El kell dönteni, hogy mi a fontosabb.
ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt nem lehet ugy eloadni hogy ne essen neki rosszul.

De ez magatol erthetodo kene legyen h leborotvalja szoval egyszer rosszul esik aztan utana tulteszi magatrajta.

25n

ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"babám szép a p.ncid, de tetszene akkor is ha kicsit fazoníroznád, mert gerjedek rá" - kb. ennyi. Ne kérj, hanem csak mond meg, hogy bár így is tetszik, de neked még jobban ha fazonos.

Amúgy meg 2.5 hónap alatt 5x dugás nem túl sok, tessék rákapcsolni! :)

ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kérdezted már pár napja
máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!