Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a baratnomne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a baratnomnek sertodes nelkul hogy borotvalkozzon odalent?

Figyelt kérdés
Eddig nagyjabol 5x volt olyan alkalom amikor egymashoz kozelebb kerultunk ilyen teren. Friss, 2 es fel honapos kapcsolatrol van szo. Viszont egy bajom van, nem borotvalkozik. Keze, laba, combja mindig le van borotvalva, de ott lent semmi. Legfokepp noktol kerdezem, nekted hogy nem esne rosszul ha a parotok megkerne arra hogy borotvalkozz odalennt? Elore is koszonom!

ápr. 30. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mivel elég csekéjség levágni, rövidebbre vágni, ezért szerintem nyugodtan csak ugy meglehet mondani neki. Nem akkora dolog, hogy ne lehetne könnyedén teljesíteni.
máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én simán megkérem szemtől szembe. De nem eröltettem. Másnap már úgy várt. 41f
máj. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, magadon változtass! És ne szexeljetek hazasság előtt mert bün! Meg szerinted az hol szerelem, ha te a magad önös érdekeit nézed és őt az egészségtwlen borotvalásra indítod? Térj eszhez
máj. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as ha házasság előtt nem szexeltem volna a párommal utána már nem is lett volna rá igényem. Akkor már minek? Tíz év dominozás után már 30 év szexualitás nélkül pont jo. 41 f
máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényem egyszerűen rákérdezett, nem próbálnám-e ki borotváltan. Ennyi.


Mit kell ezen megsértődni? Persze, ha úgy adja elő, mint a hármas, hogy MIATTA kellene leborotválnom, akkor max kinevetem és "oké, de nekem tetszik így is".

máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, miért kérdezte, hogy nem próbálnád-e ki borotváltan? Szerinted nem MIATTA? :-D

Nyilván azért kért meg rá, mert NEKI úgy tetszik.

máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nálunk pont fordítva volt: én mindig gyantáztattam, borotvált, stb. 5 év múlva mondta, hogy ő jobban szereti ha szőrös. Egyáltalán nem bántott meg, bár kompromisszumot kötöttünk: felül szőrös, rövidre vágva, bikivonalon leszedve (háromszög) a lábam között csupasz (én higiénikusabbnak érzem így magam). Szerintem nyugodtan kérd meg, ha elutasító, akkor ajánlj köztes megoldást.
máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!