Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vagytok a nudista stranddal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok a nudista stranddal?

Figyelt kérdés
Volt párom elvárta hogy menjek nudista helyekre amit én nem szerettem. Igazából nem éreztem magam kényelmesen, talán testem végett is. Volt hogy már veszekedésbe torkolodott a helyzet, vagy a felsőt levettem ahol kevesebb ember volt.. És persze a második utálat a fényképezés volt. Amiket persze haverjaival megosztott , megmutatta őket. Túl komolyra veszem vagy túl konzervatív vagyok? 22 l

máj. 1. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Én pasiként otthon nudizom, kertben szoktam rendszeresen napozni is. Családomat nem zavarja, de ők nem vesznek részt ebben. Ezt nem is szabad erőltetni.

Egyébként a meztelenség, nudizás nem kötődik a szexualitáshoz számomra, esetleg kicsit előbb megkíván a feleségem, de nagyjából ennyi.

máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én már negyven elmúltam, és pasi vagyok, de csak egyszer voltam meztelen szaunában, de nem is értem, hogy miért kell rákényszeríteni valakire a nudizást. Pont az lenne a lnyege, hogy az ember termszetesen viselkedik, az meg felfoghatatlan számomra, hogy valaki fényképez, és a párját mint egy tárgyat úgy kezel. Kicsi az esélye, de ha egy nő lefotózna, még bele is mennék, de ha megosztaná, szerintem megkérném, hogy ne tegye, és ha újra megtenné otthagynám.
máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Paul Atreides ***** válasza:
93%

Fuha....


Én távol állok ettől, de amit leírtál abban két nagy probléma is van:

-Volt hogy már veszekedésbe torkolodott --> Tehát leszarta, hogy neked mi a jó csak erőltette a saját elképzeléseit.

-a fényképezés volt. Amiket persze haverjaival megosztott --> Ez pedig egy baszott nagy RED FLAG és szerintem komolyan elgondolkoztatna, hogy milyen egy szarházi a párom

máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én sosem jártam nudista strandon, de nem is vágyom rá. Anya járt nudista strandon még a 90-es években, mesélt róla.
máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Simán elmegyek. Bár a mellem nem túl nagy, de gyönyörű a puncim.
máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy bunkó phasz volt, aki ráderőltette a saját akaratát. Az hogy a fényképeket meg a haverjainak mutogatja meg a legalja!

Azzal együtt mondom, hogy szoktam néha nudizni, de ha a párom nem akarna jönni akkor normál strandra mennénk és kész. Mert elsősorban vele akarnék lenni, nem pedig a saját szórakozásomhoz "alanyt" keresni.

máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
5, de cuki lehetsz!
máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már nudin. L
máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Én már várom. Erőltetni nem szabad! A srác meg egy kisfiú volt aki a csaja képeivel akart nagyfiú lenni. Szívesen ismerkedek naturista lánnyal.
máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy konzervatív, és nem veszed túl komolyan. Ha valami akkor inkább alábecsülted a történteket.

A nudista stranddal nincs semmi gond, viszont azzal igen ha a srác ráderőltette az akaratát akkor is ha tisztában volt vele hogy te nem szereted és kényelmetlenül érzed magad ott. Ugyanúgy ahogy az intim képeid végigmutogatása is gerinctelenségre vall. Őszintén örülök hogy már csak volt párod, jól tetted hogy kivágtad.

máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!