Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vagytok a nudista stranddal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok a nudista stranddal?

Figyelt kérdés
Volt párom elvárta hogy menjek nudista helyekre amit én nem szerettem. Igazából nem éreztem magam kényelmesen, talán testem végett is. Volt hogy már veszekedésbe torkolodott a helyzet, vagy a felsőt levettem ahol kevesebb ember volt.. És persze a második utálat a fényképezés volt. Amiket persze haverjaival megosztott , megmutatta őket. Túl komolyra veszem vagy túl konzervatív vagyok? 22 l

máj. 1. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha szakítasz vele, mert mindent elmond és megmutogat a haveroknak és ezen röhögnek vagy hokiznak.

SZégyen az ilyen ember.

máj. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sz.Árpád ***** válasza:
100%
Én szeretek nudista strandra járni, de nem eröltetem rá senkire aki nem szeretne. Én is elvittem 3 barátnőmet, de ők akartak jönni velem. Fényképezni pedig nem szoktam senkit meztelenül. Inkàbb küldjön ő képet, és lepjen meg vele 😊
máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nudista strandra járok, útálom a gatyás helyeket. Pont hogy a nudista strandon elfogadóbbak az emberek és ott nem probléma, hogy milyen az ember testalkata.

Viszont az, hogy a kérdező párja fényképezgetett és ezt a haverjaival is megosztotta több, mint bunkóság, ez már lényegében törvénysértés, amiért akár fel is jelenthetné a kérdező az illetőt. Amúgy pedig hivatalos nudista strandon tilos is fényképeni, ha valakit rajtakapnak, jobb esetben töröltetik a képeket, rosszabb esetben megverik az illetőt.

máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Én is nudira szeretek járni, igaz csak nem olyan rég.(15 ÉVE) Fiatalabb koromban szerettem volna menni, de nem mertem, gondolván, hogy túl vékony vagyok,és nem elég izmos, és mi lesz ha feláll a farkam, Ha nem áll fel, hanem nagyon össze megy, akkor meg pici . De egyszer külföldön véletlenül mentem le egy tóhoz fürödni, amikor ott láttam, hogy mindenki meztelen. Csak bámultam, mikor integettek, hogy gatyát le ! A kezdeti izgalom és szégyenérzet elmúlása után nagyon jó volt meztelen úszni, teljesen más érzés. Végül rájöttem, hogy nem vagyok rosszabb, mint az átlag strandoló, elfogadtam magam, és elmúlt a feszélyezett viselkedés. Azóta amikor lehet, textilmentes helyre megyek. Unokámmal járunk néha uszodába, és nem volt gond a zuhannyal, őltözéssel. De a multkor ( 9 éves lett) már gatyában állt a zuhany alá. Mondom, vessed le, hát mire vársz ? Mondja, nem akarja, mert meglátják a " kukacát".Mondtam, látták a múltkor is már évek óta, és nem szólt senki semmit, igaz ? De már lehet, hogy megdagad, és akkor mi lesz ?

Megnyugtattam, hogy semmi nem lesz, ez természetes folyamat, majd leapad és kész. Na azóta megint nyugodtan törülközik, öltözik meztelenük a többiek előtt is.

máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A fényképezés és a képek mutogatása nagyon nincs rendben.


Egyébiránt nem konzervatív vagy, hanem gátlásos, mint az emberek 95%-a.


(A konzervatív egy értékválasztás, a gátlásosság pedig egy belenevelt frusztráció.)


Meg lehet szabadulni a gátlásosságtól, csak akarni kell. Ha viszont nem akarsz megszabadulni tőle, mert jól érzed magad gátlásosan, akkor én a helyedben elgondolkodnék, hogy van-e így értelme a kapcsolatnak.

máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön szoktunk nudizni.Itthon csak a kertben vagy hajnalba lejárunk balcsira úszni meztelenül
máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elvárja a párod és még fényképez is, az nagyon nincs rendben.


A nudista stranddal semmi gond nincsen, de ha valaki nem érzi ott jól magát, akkor nem szabad erőltetni. A barátod kedvéért párszor megpróbálhatod (persze fényképezés nélkül), aztán ha úgy látod, akkor nem mész többet.


Amúgy én ki is tiltanám a telefonokat a nudi strandokról. A strandra törölközőn kívül nem is szabadna mást bevinni.


A szaunát említő válaszolónak:

A szaunában nem a naturizmus miatt meztelenek az emberek, hanem azért, mert a szaunázás fürdőruha nélkül egészséges. Nem ráerőltetés, hanem egészséges szaunázás. Nem szabad összekeverni a szexszel.

máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 a strandolás is egészségesebb fürdőruha nélkül.
máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 Igazad van. A Balatonnál ma már csak egy nudista strand van, pedig lehetne még 1-2...
máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
83%

Már ki próbálnám.

Nagy szabadságot adhat mások között meztelenül lenni.

Nem kell stresszelni azon, ki szól meg. Nézni még talán jó is ha néznek.

De majd ki derül.

Először fogok menni az ősszel.

Kíváncsi leszek.

máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!