Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van minden nap ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden nap ennyi méret kérdés?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy miért érdekli ez a pasikat. De az odlalon már több 100 ilyen kérdés van. Miért jó minden nap feltenni még kétszer? Milyen választ vártok? Nem tetszik az eddigi válaszok és reménykedtek nektek tetszőbe?
máj. 2. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Követem 🙄
máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Mi ennek a weboldalnak a neve?


Ha zavar az ismétlődés menj át a nemismetlodokerdesek.hu-ra.

máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Mert sok önbizalomhiányos szűz pasi van ezen az oldalon. Tapasztalatból írom. 26/N.
máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
A te kérdésed is legalább ennyien felteszik, nyugi. Vannak új felhasználók, akiket érdekel a kérdés, ez pont egy olyan téma, ami mindenkit foglalkoztat egy adott ponton az életében. Meg vannak a trollok, akik csak bosszantani akarják az olvasókat. :D
máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
3: Hány pasin segítettél? Nem mint ha a te feladatod lenne… Csak érdekel.
máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
#5 Hogyan kellett volna segítenem rajtuk?
máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Mert sok kisfarkú van itt, akik nem bírják megérteni, hogy a 12 centis, pöcörőjük nem jó semmire, ezért naponta felteszik a kérdést, hátha olyan választ kapnak ami megnyugtatja a kis lelküket.


Hiába írod le, hogy az átlag is 16 centi környékén van, a nőknek 17-18 az ideális, akkor is megkérdezi, hogy a 12 centise jó-e. :D Hihetetlen mennyire életképtelenek.

máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
6: Elsősorban a szüzesség elvesztésével kapcsolatban. Csúnyán fogalmazva hogy odaadod magad. Persze ez nem valós elvásás részemről. Meg az sem baj ha nem vagy irgalmas szamaritánus. Relevánsabb válasz hogy önbizalmat építeni. Már azt sem feltétlenül neked/helyettük kell. Meg azzal is árhatsz, szóval hogy beképzelt majom lesz. A lényeg hogy remélem nem te is csak ártottál. Végül is az emberen múlik hogyan használja fel amit kap. Jót is rosszat is. Ha ember voltál/maradtál akkor végül is azt gondolom hogy segítettél rajtuk, mármint akivel beszélgettél is vagy csak kedves választ írtál. “Hány pasin segítettél?” A kérdésem a válazommal értelmét vesztette. De köszönöm hogy visszakérdeztél. Ezzel azt gondolom hogy a nyitottságod jó embernek lenni megvan benned.
máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj, de én csak azért nem adom oda magam egy pasinak sem, mert szűz és önbizalomhiányos, ezt mindenki oldja meg maga ahogy tudja. Én párkapcsolatban élő nő vagyok én ilyen jellegű segítséget nem fogok nyújtani egy férfinak sem.
máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
09:17, te beteg vagy haver. Miért kellett volna segítsen bármelyik pasin is? Biztos volt pár, mikor fiatal volt, együtt gyakoroltak, de egy tapasztalt érett nő miért vesztegetné az idejét vesztesekre? Arról nem beszélve, hogy mi ez a baromság, hogy dugjon valakivel, akihez nem vonzódik, pusztán azért, hogy szűztelenítsen. Egyes incelek tényleg mesevilágban élnek. 😭😭
máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!