Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van minden nap ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden nap ennyi méret kérdés?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy miért érdekli ez a pasikat. De az odlalon már több 100 ilyen kérdés van. Miért jó minden nap feltenni még kétszer? Milyen választ vártok? Nem tetszik az eddigi válaszok és reménykedtek nektek tetszőbe?
máj. 2. 08:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

100 ilyen kérdés.


Sokkal több van, csak én tettem fel legalább 2000-et.

máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Tudok, a skandinávok nyomulnak, a Trollok.. Egyszerűen unatkoznak.. Gondolom nő vagy, de végül is mindegy, megmondom őszintén, sosem mértem a farkam, nem ez volt az oka ha elhagytak, nem hatalmas, nem pici, de ha egy nő normálisan áll a szexhez, akkor kitalálható vele hogy mi mindenkinek a legjobb.
máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Természetesen nem haragszom. 😅 Meg már nem nekem kellene segíteni meg ilyenek. Én már megoldottam magamnak korábban. (Nem fizetős módon.) Csak látom a sok szerencsélenkedést én is az oldalon, és hát néha zavaró, és szánalmas. 😂 Ha van építő tanácsom segítem a férfi palántákat. Nem úgy mint korábbban neked írtam. 🤣 Gratu a párkapcsolatodhoz. Boldogat, sokáig.
máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10: Csak mert úgy könnyebb lett volna. Talán jobb, talán nem. A sült galamb ha a számba repül. Én pl sokat szenvedtem amíg eljutottam odáig. “Te beteg vagy.” Igazad van. És ez arra az időszakra vezethető vissza. A környezetem is felelős értem. Nem teljesen csak önmagam önmagamaért. Nekem ilyen téren nem volt jó. Máig iszom is a levét. Nekem jól jött volna egy ilyen “mentő öv”. Félreérted. Nem várom el egy érett nőtöl sem. Csak leírtam hogy jó lett volna ha. Akire válaszoltam meg tőle pont nem várnám el. Miért is kellene pont neki. De vannak szingli nők, akik hasonlóan alkalmasak. De valahogy a természetük még is ellenem beszél. Szerintem a nőknek kurvásabbnak is kellene lenniük. És azok is. Csak velem nem voltam. Régen nem voltam senki esete. Mára már ilyen téren sokkal jobb a helyzetem. Megedződtem rendesen. Szóval tudok hálás lenni a múltér is, de azért bassza meg. 😅 Na mind1éftelmetlen téma, túlbonyolítva.
máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

Látod kérdező? Itt is megjelentek egyből és lepontozzák a nekik nem tetsző válaszokat. Ennyi örömük van szegényeknek. De majd honap felteszik a saját kérdésüket, és ott is leírja valaki, hogy nem jó, akkor ott is lepontozzák :D


Mondanám hogy megértem őket, mert szar életük van, de nem. Ha nekem lenne ilyen pöttöm péniszem, akkor sem a gyakorin élném ki magam.

máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem erre verik, van megalázás fétis


15

Te meg kielégíted őket 😂

máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Burkolt homoszexualitás, szerintem.
máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17! Vagy aszexualitás!

Tudod én például nagyon sokáig abnormálisnak tartottam, hogy mennyire nincsen nemi vágyam, és racionalizáltam! Megmagyaraztam, hogy ronda vagyok, kicsi a farkam stb. Amikor meg lett volna olyan nő, akivel több lehetett volna, ott meg húztam-nyúztam a dolgot minél tovább, mert tehernek meg stressznek éreztem az egészet. Ráfogtam, hogy kicsi a farkam, meg nincs rendes erekcióm stb.

Pedig csak aszexuális vagyok. Csak ma ezt a társadalom nehezen fogadja el, így inkább "ál-frusztrált" lettem. Pont amit itt is írnak egy "lúzer, komplexusos incel"-t is jobban elfogadnak, mint egy aszex pasit, ami elég szomorú, de valahol igaz.

Pl. Én is írtam ki méret kérdést pár éve.

máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!