Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a külfödi nőknek kisebb az igényei pénsiz méret terén?

Figyelt kérdés

Legalábbis ez jön le a különböző fórumokon. Pl felmegy a külföldi +18-as reddit subra és ott a nők nagyon nagy része elégedett lenne, ha apárjának 13 centis pénisze lenne. Ellenben a magyar oldalakon ezt a legtöbb nő kicsinek találja.


Mi ennek az oka?

Tényleg nagyobb van a magyar féfiaknak, mint az euorópa többi nemzetének és a magyar nők a nagyobbakhoz van szoktak? Vagy más?


máj. 11. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Az értelmi színvonalad kritikán aluli kedves kérdező.
máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
A magyar nőknek vannak a legmagasabb igényeik, miközben ők nyújtják cserébe az egyik legkevesebbet.
máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

Európában a magyar hapsiknak van átlagban majdnem a legnagyobb farkuk, igen.

Volt román barátnőm, ő a 17/5-ömre azt mondta, hogy hatalmas.

máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha 13cm lenne??? Eszerint a "külföldi" pasik mind 13 alatt vannak, és a nők örülnének ha legalább annyi lenne. Aham... Mi lenne ha kivándorolnál külföldre?? Ez mindenkinek csak jó lenne!! A külföldi nők kapnak egy 13centis álompéniszt, te kapsz egy külföldi álomnőt, itthon meg senki sem hiányolna! Miért vagy még itt? Nőgyűlölő trollkérdéseket írkálni a gyk-ra? Komoly életcél...
máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1 Miért is?


#4 Nem troll kérdés. Nézz utána. Írtam példát, hogy hol találsz ilyen kérdéseket/válaszokat.

máj. 11. 13:35
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Azért kérdező, mert igazad van. Majd jönnek az itteni nők, hogy milyen f*sz vagy, hogy leírod az igaszságot, mert szegény lelküknek nem esik jól :D


Erre már egyébként én is felfigyeltem. Valahogy itt, vagy a csakcsajokon a 17 centi a minimum elvárás a nők többségének, ellenben külföldi oldalakon valahogy a 13 centi már szinte minden nőnek elég.


Ha valaki elhiszi, hogy a magyar pasiknak nagyobb van, az nem a legokosabb szerintem. A magyar pasik többet hazudnak.


Az ok, hogy a magyar nőknek minden téren nagyobbak az igényei, mert elhitették velük, hogy a magyar nők a legszebbek stb. Erre én akkor jöttem rá, mikor kiköltöztem az első külföldi országba. Azóta 3 helyen éltem hosszabb ideig, de messze a magyar nőknek voltak a legnagyobb igényei. Persze kivétel van minden téren, de az átlagról beszélek.

máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
5 "Nézz utána. Írtam példát, hogy hol találsz ilyen kérdéseket/válaszokat." Konkréten hol is irtál ilyent?
máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
#6 Magyar nők a legszebbek 🤣🤣 Jó vicc. Szláv nők sokkal szebbek meg igényesebbek is mint a magyaroknál. Filléres magyar nők elit igényekkel.
máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 Külföldi +18-as reddit sub. AskRedditAfterDark például.
máj. 11. 15:00
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy a 8-as irta: filleres magyar nok, elit igenyekkel...


Tisztelet a keveske kivetelnek !!!!

máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!