Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a külfödi nőknek kisebb az igényei pénsiz méret terén?

Figyelt kérdés

Legalábbis ez jön le a különböző fórumokon. Pl felmegy a külföldi +18-as reddit subra és ott a nők nagyon nagy része elégedett lenne, ha apárjának 13 centis pénisze lenne. Ellenben a magyar oldalakon ezt a legtöbb nő kicsinek találja.


Mi ennek az oka?

Tényleg nagyobb van a magyar féfiaknak, mint az euorópa többi nemzetének és a magyar nők a nagyobbakhoz van szoktak? Vagy más?


máj. 11. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én nem veszem be ezt az "Európában a magyaroké a legnagyobb" dumát. Ha jól tudom az a 'kísérlet' saját bevallás szerint történt (?). Talán a mi vagyunk az EU legnagyobb kamugépei közelebb állna a valósághoz. Már csak ha azt vesszük alapul, hogy társkeresőn a mieink nyugodt szívvel adnak 4-5 centi extrát a magasságukhoz.
máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

#11 Én is így gondolom. És igen önbevallásos volt, ami alapján afrikai országokat előzünk. 😂


Pedig a magasság egyből látszik és mégis hazudnak.

máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha a nők igényei nem lennének ekkorák, a férfiak sem hazudnának ekkorát.
máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

#6: "Valahogy itt, vagy a csakcsajokon a 17 centi a minimum elvárás a nők többségének, ellenben külföldi oldalakon valahogy a 13 centi már szinte minden nőnek elég."


Talán mert ha itt leírom nőként, hogy nekem a 13 elég és én azt normál méretnek tartom, akkor minimum hazugnak titulálnak, de kaptam már rosszabbat is. (Van párom, nem kérek privát üzeneteket. És igen, a páromé sem nagyobb.)


Egyébként nagyon sok lány/nő nem tudja pontosan, mennyi az annyi, hallottam már sráctól olyat, hogy a partnernője 5 centivel nagyobbnak gondolta látás alapján az övét a valós méretnél. Szóval talán a magyar lányoknak rossz a szemmértéke. Azt hiszik, hogy 17-est látnak, főleg ha a srác is ennyit mond nekik, mert kisebbet mondani ciki, meg hátha visszautasítják, és voila, a lány máris azt fogja állítani, hogy neki a 17-es a megfelelő méret - holott valójában az a 17-es mondjuk csak 13 volt. Nem kell csak a lányokat hibáztatni, mert jellemzően nem állunk oda colstokkal méricskélni, a legtöbben ha egyáltalán megtudjuk a méretet, azt a pasi szájából halljuk, ami vagy valós, vagy nem. Szóval a magyar lányok nagy igénye helyett lehet, a jelenség háttere inkább az, hogy a magyar pasik szeretnek nagyot mondani? :)

máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

#14 Nagyon jó írás és nem csak azért mert egyetértek veled, hanem mert nem csak 1 mondatban írtad le.


Szerintem is van összefüggés a önbevallásos legnagyobb pénisz és a nők által elvért "nagy" pénisz között. Ha egy random felérésben hazudnak, akkor a nőknek is hazudni fognak. És gondolom a nők nagyrésze nem vesz észre 2-3 centi különbséget.

máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

Jokat derulok ezen a rovaton.

Szerintem az lenne a talalo cime, hogy kuki meret megvitatasa.


A kerdesre:

1.

Tisztelet a kivetelnek, de sok no azt tudja, hogy mennyi pl. 15 centi.

Ha azt mondanam sokaknak, hogy 21 centis az enyem, el is hinnek.

2.

Elvezetben mi kulonbseg a 14, a 15, meg a 16 centi kozott?

Semmi.

3.

A feriak persze, hogy hazudnak a kuki meretrol, love.hu-n ha te beirod, hogy valos 14 centi, az elso levelvaltason nem jutsz tul.

4.

A magyar nok igenyei altalaban foldtol elrugaszkodottak. Mostanaban sok haver valtott az ukran csajok fele. Azt mondjak eg es fold kulonbseg van.

máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
de sok no azt SE tudja helyesen
máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
1. Az interneten nem minden nő nő 2. Külföldi subokon jellemzően az átlagnál tájékozottabb emberek írnak 3. Van egyfajta body positivity, ott nem annyira tolerálják a faszméretfitymálást. 4. Nyilván az panaszkodik, akinek jóval a barátjának átlagon aluli, hiszen átlagos vagy a felettivel nem jelenthet komoly problémát együtt élni
máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!