Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az a méret, ami a nők legalább 50 százalékának elég?

Figyelt kérdés

Hiányérzet nélkül. Hosszra és kerületre is.


Szerintem 16 hossz és 13 kerület.


máj. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
13. Kerület? 😆
máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 hossz, 12 kerület
máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16cm
máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
40-50 centi
máj. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15
máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

15-16 cm hosszú

4-5 cm vastag

máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 15 cm és 4 cm vastag vagyis 12,5 a kerülete. Elég sok punciban járt a farkam, és szerintem lehet ezt érezni férfiként is, hogy ki az akinek elég, és ki az akinek még férne be bőven. Nem is a hosszal volt gond sosem, hanem a vastagsággal. Még az alapból szűk csajok is kitudnak tágulni annyira, ha nagyon felizgulnak és benedvesednek, hogy kevés a 4 cm érezhetően. Mondjuk úgy, hogy 50%-nak akit dugtam, jó volt, el is tudtak élvezni a farkamtól, a másik 50% azért elbírt volna nagyobbat (volt 2 csaj akit ki is emelnék, akik annyira tágak voltak, hogy már az elején semmit se éreztem). Ha egyet kérhetnék, akkor én inkább kérnék vastagabb (és potensebb) farkat magamnak, nem pedig hosszabbat.
máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!