Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/nők hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők hány százaléka szereti kifejezetten a nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés
Ugye mint tudjuk - és sok helyet írják a nők - nem számít a méret, hacsak nem valami extrém kicsi (12 vagy kisebb). De kb. hány százaléka a nőknek azok, akik kifejezetten egy nagyobb, vastag péniszre vágynak és attól tudnak kielégülni?

2018. aug. 11. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Indítsd a statisztikát.

Én nem szeretem a nagyot.

35n

2018. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Többnek elég az átlagos méret mint amennyinek a nagy
2018. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a nők többségének az átlag pénisz a nyerő.

Én nem szeretem a nagy péniszt, mert az ágyban nem mindig szeretek finomkodni és ha nagy pénisz lenne, akkor folyton óvatosnak kéne lenne.

19/L

2018. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem felesleges ez a méregetés, hogy kinek mekkora mennyien szeretik a nagyot. Nem az lesz a mérvadó hanem a szerelem a kötődés és onnantól kezdve meg már mindegy. Szerintem a méret inkább egyéjszakásnál számít bár ott sem az lesz a mérvadó, vagy kitudja. Vannak persze extrém esetek amikor nem passzol össze két illető és akkor számít a méret de azt is ki lehet küszöbölni különböző tornákkal..stb
2018. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: Ezzel csak az a probléma, hogy manapság előbb alakul ki a testi, mint az érzelmi vonzalom. Mindenki jön ezzel a hülye dumával, hogy "Ha megismert és megkedvelt téged a randik során, utána már a méreted is másképp fogja látni a szex során és szeretni fog." Jajj ne legyünk álszentek! Manapság max a 3-4. randi során már szexre kerül sor még mielőtt kialakulhatna a tökéletes érzelmi/világnézeti harmónia a két fél között. Ebben a stádiumban még simán dobhat a csaj a nem kielégítő szex miatt, mert qrvára nem olyan erős az érzelmi elköteleződés, mint ahogy ti állítjátok. Az egyéjszakás kalandokról meg nem is beszélve, amelyekből szintén kialakulhat később kapcsolat, de nem akkor ha a himbilimbi miatt már az első alkalommal beégsz előtte. Ezért irigylem a vastag, nagyfarkú pasikat, mert ők aztán tuti nem foghatják arra a kudarcot, hogy nem kielégítő az adottságuk a nőnek.
2018. aug. 11. 18:25
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Azt, hogy nem számít a méret csak azok hazudják, akik nem elszenvedői a kisfarkúságnak. Nekem sajnos csak 12cm rövid és 3,5cm vékony, az eddigi kapcsolataim rámentek erre, némelyik meg is mondta, hogy gyakorlatilag semmit sem érzett belőlem még kutyapózban sem, tehát ennyire vékony selejt.. Sztem a nők nagy része bírja a nagyobb vastagabb darabokat, a többségnek elég az átlag hossz/vastagság ami 15/4-4,5cm.. A kifarkúakból lesz a legtöbb kisemmizett exférj, meg expasi, az meg csak egy kegyelemdöfés, hogy csak 170cm vagyok (átlag magasság 177cm)
2018. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, hogy a tiéd túl kicsi? Nekem volt olyan pasim, akivel megvolt a kémia, közös témák, egész éjszaka tudtunk beszélni, kívántam is, és elég későn szexeltünk először, de olyan kicsi volt neki, hogy szó szerint nem éreztem őt, pedig nem vagyok tág :/ nem lett jövője. A szex fontos része egy kapcsolatnak, nem csak testi hanem lelki szempontból is.
2018. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát tudjátok mit,ha nekem 12/3,5 volna összeszednék párszázezret egy két millát akár fölkeresnék andrológusokat és miután kimagyarázná magát:közölném vele,bazm*g mennyi pénzt kérsz hogy adrogén szteroid kúrát nyomjál belém annyi időn keresztül ami kamaszkorban meg kellett volna történnie?Kell a pénz megkapom?ööööö ha nem szép napot és sarkonfordulnék.Aztán addig mennék amíg meg nem találnám azt aki hajlandó lenne segíteni.Közben azért péniszpumpáznám rendszeresen stb.
2018. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

El vagy tévedve kérdező. Nem a méret elégíti ki a nőket, hanem amit mellette csinálsz. A kicsi nem egyenlő a bénával és az unalmassal. Az egyéjszakásból sem a méreted miatt nem lesz kapcsolat, és a szex sem amiatt rossz.


Nekem az átlagos az ideális, a nagyobbal már túlzottan óvatosnak kell lenni. De teljesen mindegy milyen és mekkora, ugyanis nem a himbilimbi miatt vagyok együtt valakivel. Ha kívánom az illetőt, tökéletes lesz a szerszáma is. Igaz, nem is fekszem le valakivel a harmadik randin.

2018. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Férfiként válaszolok.

Jó jó de egy normális kapcsolatról van szó,azért csak állandóan várni hogy majd jó lesz meg majd megoldjuk az azért elég necces,ha nem passzolnak.

2018. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!