Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom lehet hogy nem hetero?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léda7 kérdése:

A párom lehet hogy nem hetero?

Figyelt kérdés

7honapja vagyunk együtt a barátommal, és mostanában elég fura dolgokat tapasztalok. Az tudni illik én elég nyitott vagyok mindenre, főleg szexualitás terén.

Leszögeznem semmi bajom a melegekkel, biszexuálisokkal, se semmilyen más szexualitásu emberrel.

Alapjában a barátom heteronak tartja magát.

Van egy meleg legjobb haverja, akiről ő váltig állítja szerinte nem az.

Múlt héten mikor át jöttem hozzá mondta hozzak neki egy tangát, felprobalja.

Én ezt így viccnek értelmeztem, és nem hoztam de aztán szembesulnom kellett azzal, hogy nem az, mikor kérdezte, és én oda adtam neki az egyik bugyimat amit felvett majd gyorsan le. Tegnap este előállt azzal, hogy mi lenne ha egy kis valamit feldugnák neki. Én hirtelen azt se tudtam mit mondjak, hozott testapolot, meg egy műanyag két ceruza vastagságu üveget. Gusztusom nem igazán volt ehhez de hát megtettem mert nem akartam ez miatt veszekedni vele, vagy hogy rosszul érezze magát. Nagyon kicsit ment be majd mondta hogy fájt és hogy nem akarja többet. Majd kicsivel később mondta hogyha meleg lenne ő biztosan nem a nő szerepben lenne.

Így ez volt ami löketet adott hogy kiírjam ide.

Előtte egyszer mikor segítettem le borotválni a honaljat mondta, hogy a segget is leborotválhatnam mert beizzad, én erre megkérdeztem tőle azt nem csak a melegek, vagy az ilyen táncos fiuk szokták? Erre mondta, hogy ja akkor nem kell.

Mikor néztünk egy két meleg videót akkor azokra nem izgult fel ahogy észre vettem.

A testemre, és rám felizgul.

Nekem ezek így eléggé sokkoló dolgok voltak, főleg hogy nekem heteronak vallja magát. Nincs bajom ha nem csak a nőkhöz vonzódik, de mégis csak szeretném tudni, és szeretném ha őszinte lenne.

Kinek mi erről a véleménye? Csak kíváncsi? Vagy lehet biszexuális lenne?



máj. 12. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Es amugy mi ertelme kamu tortenetekkel zsibbasztani az embereket?
máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

1-es te nagyon szegényes tudással rendelkezel ,nem csak itt a Gyik-on,hanem az emberek szexualis szokasairól is.


Kérdező: valamilyen szinten érdekli a dolog.Különben nem csinálná ezeket.A baratjátol kérdezd meg konkrétan,hogy meleg e,aztán a pasidat is faggasd ki a melegekről mi a véleménye.

Amugy lehet a meleg haverja meséli neki ezeket és azért próbálgatja.

máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
2-es. Te meg szimplan annyira agyatlan vagy, hogy nem tunik fel az hogy ez kamu. Nem arrol van szo, hogy ne tortenhetne meg ilyen, hanem a kapcsolatban nem ugy mukodik hogy nincs letisztszva a szexualis vagy majd egyszer csak arra keri 7 honap utan hogy dolgokat dugdossanak fel neki meg ilyenek. Teljesen szurrealis az egesz. Azert vannak a tortenetben ilyen hezagok mert ki van talalva. A kerdezo erre izgul, sok ilyen kerdes/kerdezo van.
máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát akik azt gondolják ez kamu azok tévednek ez tényleg teljesen igaz. Nekem is lenne jobb dolgom mint ide írogatni ilyeneket.
máj. 12. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ellentmondásos a leírásod!
máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
#4 Ja, ideje lenne ebédet főzni.
máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Hozzád fel megy egy meleg csákó és te egy üveget dugsz fel neki, meg a tangádat odaadod hogy felvegye. ??? !!!

Te megtetted mert nem akarsz veszekedni?

Túl hülyeséget találtál ki!!!

máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na jó olyan válaszoljon mar aki értelmesen fogja fel és van ötlete a a feltett kérdéssel kapcsolatban. Segítséget jöttem kérni nem vitaindítónak írtam.
máj. 12. 13:08
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Alibinek tart, ez az igazság bocsi!
máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én seggem is beizzad, de a pin@ a mindenem.
máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!