Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bk094 kérdése:

Van itt olyan lány, aki szokott birkózni vagy szívesen birkózna egy pasival?

Figyelt kérdés
Engem nagyon régóta foglalkoztat a dolog és szívesen kipróbálnám, de nem nagyon találok partnert hozzá.

máj. 14. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát pasikkal még az erősebb lányok se bírnak. Hiába van bennük erő, egy pasi pasi azért erősebb náluk.
máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekem szerencsém volt, mert 30+ évesen bírkózhattam egy 14 éves lánnyal. Ő akarta és nem volt túlöltözve. "Érdekes" bírkózás lett belőle! A mai napig emlékezetes a számomra. F.

Nem kérek privátokat!

máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
2-es, remélem, úgy érted, nem volt meztelen, mert akkor ki se írnád, mivel az könnyen jogsértő.
máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1-es! Mert minden nő és pasi egyforma fizikai adottságokkal rendelkezik?
máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2-es, ki nyert?
máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4

Nem, én egy átlagtól kicsit erősebb csajról, és az átlagtól kicsit gyengébb pasit láttam bírkózni, és én róluk beszélek. 1es voltam.

máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1-es, ezt azért cáfolnám. Régebben az akkori barátnőmmel sokat birkóztunk. Nem vagyok gyenge srác, de esküszöm keményen kellett tartanom magam, mert ha egy kicsit nem figyeltem volna oda, akkor legyőzött volna. Brutál taktikás volt a csaj. Csak sajna azóta se találtam olyan lányt, akit érdekelnek az ilyesmik.
máj. 14. 14:29
 8/19 anonim ***** válasza:

7

Akkor mégis csak a csaj vesztett, nem?

máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem mindig amúgy. Ügyes volt.
máj. 14. 14:36
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
3-as, betoltott 14 ev felett nem jogserto a szexeles sem 18 felettivel, ha mindket fel beleegyezesen alapul.
máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!