Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha valaki nagyon szégyenlős?

Figyelt kérdés

Egész életemben az voltam, de tudom, hogy semmi okom rá. Eléggé zavar, mert nem tudok mások előtt levetkőzni, de nem tudom magam túltenni rajta.

Valakinek valami tipp?


18f



máj. 14. 15:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Válaszokat fogadok szívesen privátban is. Meg ki tudom esetleg jobban fejteni.
máj. 14. 15:37
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológus.
máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell mindenáron b.szni. De később bizonyos vizsgálatok miatt muszáj.
máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mooti ***** válasza:
90%

Próbáld meg otthon mikor egyedül vagy, hogy meztelenül legyél. Néha nézd meg magad a tükörben is.

Csak addig legyél textil mentesen amíg nem érzed magad zavarba. Elsőre 5-10 perc elég is. Majd észre veszed amikor egész nap meztelenül vagy már nem is vagy annyira szégyenlős

Ez lehet eltart egy darabig

máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyedül nincs vele gondom. Eddig azt mondták nekem, hogy próbáljam magam minél inkább kitenni a nyilvánosság elé, és megszokom, de élőben nem megy.
máj. 14. 16:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hogy egyedül? hát egyedül nincs ki előtt szégyenlősködni.

nekem kifejtheted ha gondolod, de amúgy javaslom, most nyáron csapj bele a nudizásba és rögtön elfelejted az egészet.

máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 Tudom, ezért írtam, csak #4 ajánlotta. De úgy nincs bajom a meztelen testemmel, meg azzal se, hogy ruha nélkül vagyok, csak azzal, hogy mások látnak.

Még azt az ötletet kaptam, hogy meztelen képekkel kezdjek, mert az kevésbé közvetlen, de nem tudom...

máj. 14. 18:32
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha meztelen képekkel próbálod legyőzni a szégyenlősséget, azzal legfeljebb online jutsz előbbre, de élőben nem sokat segít a helyzeten. Inkább azt kellene megfejteni, mitől alakulhatott ki a szégyenérzeted, ha egyébként semmi okod a gátlásokra.
máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia neked a családodban volt aki szégyelte a testét? Esetleg mondta, hogy más előtt nem vetkőzünk? Testalkatodra régebben voltak megjegyzések? Mennyire volt tabu a félmeztelenkedés? Voltál régen strandon?

Amúgy szerintem nem jó az ha egyből a mély vízbe ugrunk.

Hol okoz neked például problémát? Öltözőben zavar hogy nem tudsz más előtt? Vagy strandon jönnek a rossz gondolatok, hogy inkább nem akarod?

És mi az amit elakarsz érni? Mi a cél? Például sikerüljön lány előtt kényelmesen levetkőzni rossz gondolatok nélkül vagy strandra menni? Esetleg nudisstrandra

máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond a családomban, és velem sem. Kicsit talán túlzottan óvtak, de semmi komoly. Csak szimplán ilyen gátlásos típus vagyok. Tényleg lehet, hogy csak hozzá kéne szoknom. A stranddal nincs nagyon gondom, és egy öltözőben is elvagyok. Azon szeretnék javítani, hogy teljesen meztelenre nem megy a vetkőzés mondjuk egy nyilvános zuhanyzóban, vagy orvosnál.
máj. 14. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!