Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ondóval mit kéne csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ondóval mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Az új kapcsolatomban nemrég oráloztunk először, túl sok tapasztalatom nincs, azaz mondhatni semmi. Na mikor elment a parom miutan szajjal kenyeztettem, lefogta a péniszrt hogy ne legyek olyan.... de én szívesen látnám egyszer milyen ha valaki elmegy és higy neki milyen az ondoja, nos hogy mondjam meg neki, hogy nem szükséges lefognia es hogy látnám szívesen. Az a gond hogy zavarba jovok es szegyenlos vagyok ilyeneket mondani...

20/L



2020. ápr. 5. 02:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha zavarba jössz és szegyelos vagy annyira, hogy ezen aggodsz akkor ne mondd, ha izgat nagyon akkor meg szépen elmondod neki ahogy ide leírtad. Ennyi
2020. ápr. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Illetve ti fiuk\lányok a ti parotok hova élvez? Lemyelitek vagy zsepivel letorlitek?

Ohh és a szégyenlősséget hogyan lehet levetkőzni? Bízom a páromban, de mégse merek ilyeneket még magamtól csinálni,még a kezemet se merem a pénisz3hez tenni a segítsége nélkül.

2020. ápr. 5. 02:22
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én általában lenyelem, vagy rám élvez. Próbálj a zavarodon túl lendülni, ha jó szexuális életet akarsz, akkor meg kell tanulni beszélni is róla. Legközelebb mondd meg neki, hogy látni szeretnéd, vagy egyszerűen te fejezd be kézzel.
2020. ápr. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Amikor ki akarja venni a szádból vagy kezedből, azt mondod "ne". Vagy hogy "majd én" ennyi. Nem kell hozzá beszédet mondani.
2020. ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondd meg neki, ahogy ide leírtad most. H izgatna téged a látvány, ha elélvezne előtted.

Ebben nincs semmi szégyelni való.

2020. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Le kell nyelni
2020. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lacc80 ***** válasza:
100%

Lehet csak simán mégis megmondod neki.

Közben elég csak annyi, hogy mikor élvezne, szólsz neki, hogy "spriccelj rám" vagy "hagyd".

Esetleg megfoghatod a kezét és irányítsd, hogy rád menjen.

Én is voltam haaonló helyzetben pasiként. Meg lehet ezt beszélni. 😃

2020. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Oh de aranyos! Én imádnék ilyen félénk lányt bevezetni a szexualitásba és kinyitni a gátjait! ;)
2020. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Le kell nyelni, az a legpraktikusabb.
2020. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akár már az aktus előtt is mondhatod neki, hogy orál esetén spricceljen az arcodra, nyakadra, melledre. Utána tükörben megnézheted magad.

Ha nem orálos eset, akkor spricceljen a hasadra, melledre stb.

Kedves Kérdező, ezért nincs mit szégyenkezned! Mondd meg neki, mit és hogyan szeretnél. Igen, látszik, hogy nincs nagy gyakorlatod, de ezt meg kell szerezned, szégyenkezés nélkül. Ez olyan óhaj, ami a másikat nem alázza meg, neki sem lehet kifogása ellene. Ha mégis valamit másképp akar (vagy Te másképp akarod, mint eddig csináltátok) - meg kell beszélni! Szexben ne légy szégyenlős. Majd megszokod.

2020. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!