Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerhetném meg ezt a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem látásból, eddig esténként láttam csak, mindig ugyanazzal a busszal jártunk a vasútállomásra, de most az új munkahelyemből adódóan újabban reggel is szoktam. Mind a ketten ingázunk, reggel és este is kb. ugyanakkor ér be és indul mindkettőnknek a vonat. Egyébként nem ismerem, sosem beszéltünk, a nevét és a korát sem tudom még azt sem, hogy hol dolgozik, de azt hiszem, hogy ennyi idő után már ő is felismer látásból. Azt persze nem tudom, hogy szimpatikusnak talál-e vagy sem, kissé félénknek tűnik, én is az vagyok.


Ha szimpatikusnak találna, vajon odajönne hozzám vagy nem biztos? Hogy adhatnám a tudomására, hogy tetszik anélkül, hogy túl feltűnő lenne?

Hiszen mégiscsak mindennap látjuk egymást, feltűnő lenne, ha egyértelmű ismerkedési szándékaim lennének és utána nagyon kínos lenne összefutni vele bárhol.



2023. júl. 21. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az miért nem játszik, hogy leszólítod és szóba állsz vele?


Szerintem ez lenne a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás.


A jelek küldése, hogy tudtára add, hogy kedveled nagyon kettős. Senki nem akarná félreérteni a dolgot, így akkor sem feltétlenül lépne, ha szerinted egyértelműen a tudtára adtad a dolgot (főleg, hogy szerinted félénk is).


Ha nem akar beszélni, kínosnak kínos lesz, de felnőttek vagytok, csak tudja normálisan kezelni a dolgot.


Meghát, az is kínos ha csak lesed és hosszasan nézed de nem lépsz :))


Szóval én az egyenes út híve vagyok.

2023. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdeményeztek interakciót nem juttok 1ről a 2re. Ugyhogy hajrá, max kínos lesz, de az meg természetes olyankor.
2023. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs veszteni valód ,szólítsd meg mert egyszer élsz és úgysem ismeritek egymást. Annyira nagy baj nem történhet és lehet egy nagyon szép/jó dolog alakul ki
2023. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorításokat. Hát nem tudom, hogy szedem össze magam. Csak arra gondolok, hogyha ő eddig nem kezdeményezett, akkor valószínűleg nem is szeretne semmit.
2023. júl. 21. 22:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#4 ez nem jelent semmit.


Ezernyi oka van ha valaki nem kezdeményez, nem kell túl gondolni. Lehet ő pont azért nem kezdeményez, mert ugyanazt gondolja amit te :)

2023. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
#4,ugyanaz vagyok aki a 3as választ írta, néha én is félek kezdeményezni ,de lehet ő is pont úgy érdeklődik irántad, mint te iránta. Egyféleképpen tudod kideíteni. Nagyon drukkolook!!
2023. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
4# lehet hogy tetszel neki, csak eddig nem vett észre, vagy nem olyan erősen, hogy megérjen kezdeményezni nálad. Pl sok csalódás miatt.
2023. júl. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Na kezdeményeztél?😀

Szerintem próbáld meg mindenképp.

2023. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ma reggel nem volt ott... :(
2023. júl. 24. 08:17
 10/20 anonim ***** válasza:
De csak ma?
2023. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!