Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Par honapja elhivot egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par honapja elhivot egy pasi randizni akit gyerek koromota ismerek mindig is ossze akart velem jonni de en en nem adtam neki eselyt de vegul is 2 nap utan le akart velem egybol fekudni de en komoly kapcsolatra vagytam volna de ezek szerint o ?

Figyelt kérdés

De ezek szerint o nem

Majd azt is kozoltem vele h csak eddig egy szemelyel fekudtem le es h nincs tapasztalatom majd ezek utan nem keresett es hatam mogott meg azt beszelte hogy o nem fog velem kinlodni nagyon rosszul esett lehetett volna meg ertobb ...vagy bennem van a hiba ?? Tapasztalatokat kenne h szerezek? En 20 / o 23 eves


máj. 23. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Egy seggfej a csávó, te meg erre magadban keresed a hibát.
máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit vársz egy éretlen kis p.tstől, aki csak lyukra vadászik, de ahhoz is b.lf.sz! Egyébként meg játsza az agyát hogy nem fog veled bajlódni, s mondja ezt egy szűzike, vagy ha volt is nővel, az is csak tantuszos lány volt!

Nem veled van a baj!

máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nincstovább ***** válasza:

Kedvesem, biztos hogy elmúltatok már 14 évesek?

Jól gondolod, hogy ha tényleg így viselkedik, 23 éves létére, ha van 23 tételezzük fel, akkor kb. egy 14-16 éves tini fiú szintjén van, aki szerintem, még nem alkalmas a szexuális életre. De van egy olyan érzésem, hogy még te sem igazán...

máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!