Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb társkereső tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés

33 éves átlagos/vékony testalkatú "szépfiú".

Olyan oldal érdekelne ahol NORMÁLIS korombeli nőkkel lehetne ismerkedni. A normális alatt azt értem, hogy nem pénzsóvár, nem ronda, nem kövér, korombeli, fizetés, iskolai végzettség nem fontos.

Vidéki vagyok és szerintem a tartós kapcsolatnál igenis számít a távolság!

Javaslatokat várok, nem ajánlatokat!

Nektek mi vált be?


Leginkább korombeli férfiak véleménye érdekel, akik hasonlókat próbáltak. Képet nem küldök, itt nem ismerkedek senkivel!

(Elnézést, ha valakit megbántok, de erősen átlag alatti nők véleménye nem releváns számomra, ismerem a könnyű préda fogalmát)



2018. aug. 4. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén remélem, hogy ilyen sekélyes “szépfiúval”, mint amilyen te vagy, egy épeszű nő sem áll szóba!


Üdv

Egy erősen átlag feletti nő

2018. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A szépfiút rólam mondják, nem én találtam ki, nyilván én is látom, tudom. 33 vagyok, gyerek nélkül.

Igen, valószínűleg tényleg sekélyes vagyok, saját magam szerint is idióta jellemmel. Mindenkinél van oka, ha ilyenekre fanyalodik, nálam ez.

2018. aug. 4. 12:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Most a Tindert használják sokan, de ott csak akkor van esélyed, ha látszik, hogy sikeres vagy. A Tinder dobálja fel azokat a csajokat, akik a közeledben voltak.
2018. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Az 1. válaszolóval nem kell foglalkozni, tapasztalatból mondom hogy az a nő aki önmagát "átlag felettinek" mondja az selejtes. Az ilyen génhibás nőket kerülni kell.


De csak hogy a kérdésedre is válaszoljak, kedves kérdező:

Nekem a társkeresők sosem jöttek be, a tinder meg társait pedig kerüld el ha hűséges, komoly nőt keresel és nem "könnyű prédát".


Menj el valami buliba, ülj be egy szórakozóhelyre, ott legalább élőben láthatod a csajokat, könnyebben tudsz válogatni.

2018. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4#!

Igen valószínűleg ő egy tipikus kövér nő lehet.

Én is így látom eddig, amit te mondasz. Tényleg felesleges a társkereső.

2018. aug. 4. 13:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Parom.hu-n ismerkedtem meg a ferjemmel. 4eve hazasok vagyunk, 2gyerekkel.
2018. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A legjobb társkereső szerintem a kinti élet. Buliban, vagy akár nappal, odamész és leszólítod...
2018. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem például beszoktak jelölni mindig fiúk. És aki szimpatikus én visszaigazolok. Szóval szerintem facebookon is ismerkedhetsz nyugodtan. :)

Csak ha szerencséd van és visszajelöl a lány kérlek írj neki, hogy miért jelölted be, hogy szeretnéd megismerni. :)

Én például így találtam rá a szerelmemre.

20L

2018. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vársz ajánlatokat??? Elég rosszul kezded. :D Ez nem a megfelelő hozzáállás!


A badoo.com-on 400 millió regisztráció van kb. Ebből ami nő is és magyar is az sokkal kevesebb de ahogy lapozgattam az is eszméletlen sok. Iszonyat sok jó nő van fent. Szinte mindegyik komoly kapcsolatot keres és sok a normális is, viszont ezeket elriasztják a bunkó szexéhes kanok. Szóval ott is törnie kell az embernek magát. Kell fogalmazókészség, helyesírás, nyitottság és értelem. Enélkül elég nehéz lesz bárhol is próbálkozni. Csak akiket a kedvencekhez adtam azok a jó csajok megtöltenének egy stadiont. Soknak közülük én is bejöttem. Amúgy az oldal elég vacak és használhatatlan de ingyen tudsz beszélgetni mindenkivel. Szóval a béna felhozatalban még ez a legjobb.

35F

2018. aug. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!

Bejelöltem, visszajelöltek......

Hányat ismersz ezek közül élőben? Ezek közül mennyi a fenti feltételeknek megfelelő, amiket én írtam.

Helyesírás? Jó ha 30%-a tud úgy ahogy írni.

De most őszintén, mert ez eléggé nethuszárosnak tűnik.

Voltál már nővel valaha?

2018. aug. 5. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!