Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek van összefüggés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van összefüggés az iskolázottság és a szexuális érdeklődés/preferenciák között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több tabukat feszegető kérdésnél láttam már válaszban, hogy "sorsod Borsod", hogy ez csak "bizonyos embereknél" jellemző..stb. Szerintem nagyon sok művelt, tanult ember van, akiket az ilyen perverz, extrém, tabu dolgok ugyanúgy érdekelnek, izgatnak, gyakorolják is ezeket. Nektek mi erről a véleményetek? (F46)

máj. 23. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskolázottság tekintetében nem tapasztaltam eddig különbséget. Az talán abban nyilvánul meg, hogy az iskolázottabb válogatósabb, az alacsonyabban kvalifikált egy két szép szótól már a koszorús lányok ruhájának színén gondolkodik. Sajna még nem találkoztam perverz lánnyal, nagyon kíváncsi vagyok életem során fogok e és tényleg perverz egy perverz lány vagy ez is csak mese habbal. F.
máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehet benne valami. De azt biztosan állíthatom, hogy vannak nagyon perverz lányok is:)
máj. 23. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sok pedo politikus, penzember neked nem eleg kvalifikalt? :)
máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne lenne. Nézd meg a morékat gyakra főre csinálják a puját. Amíg a fehérek azért nem
máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as, igen, ez igaz :))
máj. 23. 16:27
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, na, pont ez az egyik téma ami kapcsán ez felmerült bennem. Szerinted a fehérek nem csinálják, vagy inkább jobban titokban marad?
máj. 23. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Részben: az alacsony i.-nél az állatias szex-, a magasabb i.-nél a művészii szex a menő.
máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs köze hozzá.Ez inkább személyiség függő.

Alacsonyan iskolázott embereknél gyakoribb a nem kívánt terhesség, de kb ennyi.

Viszont olyan diplomás férfiakat is ismerek, akik szerint védekezésnek számít a "majd kihúzom", nem veszek fel gumit.

máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés! Sőt a BDSM partikon pont, hogy felülreprezentált az értelmiségiek aránya. A vágyak nincsenek összefüggésben sem a kognitív késségekkel, sem az iskolákkal.
máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!