Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már, hogy bepróbálkozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy bepróbálkozott nálad azonos nemű, miközben heteró vagy? Ha igen hogyan kezelted?

Figyelt kérdés

máj. 23. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen. Megmondtam neki, hogy nagyon sajnálom, de nekem a nők nem jönnek be. Nem haragudott meg.

27N

máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Mentem a buszon, az egyik "ilyen" kinézett magának. Leszálltam, erre "ez" követett, majd megállított egy pillanatra, mekérdezte, hogy mekkora: lefagytam, majd mondta, hogy bocs és elment. Fura, mert "ezzel" a következő iskolámban is találkoztam: egy ideig évfolyamtársak voltunk. Meghúzta magát szerencsére.

Miért nem tudják "ezek" tűrtőztetni magukat? Tisztelet a kivételnek!

máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, közöltem vele, hogy nem. Egyszer volt, hogy egy fószer félóránként többször is megkérdezte (az egyik tematikus szórakozóhelyen), s bár türelmes ember vagyok de az x alkalom után már nem a "kösz nem volt a válaszom" hanem jóval határozottabban közöltem vele a véleményem.
máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány aki elbizonytalanított,mert nagyon szexi volt.Én hibám volt ,mert félreérhető jeleket küldtem felé,ráadásul egy részét rosszul is értelmezte.Megbeszéltük,nem lett belőle harag.Elmondtam neki,hogy hetero vagyok,nem a puncira bukok.
máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Volt. Szorakozo helyen odajott dumalni es naivan belementem. Elhivott h menjunk fel hozza aludniert ott 10 percre lakik es latja h nem vagyok jol.


Kiderult megsem vagyok full hetero hanem biszex.

máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legjobb barátnőm egy ideig amíg fasírtban volt a pasijával folyton ezzel viccelődött. "Nekem küldhetnél ám nudeot, én nem nyálcsorgató pasi vagyok😏" és társai. Végül aztán konkrétan is bepróbálkozott egy buliban. Nehéz volt lefejteni nagamról, mert nem értett a szép szóból (sakál részeg volt), de aztán nem lett belőle harag. Legjobb fiúbarátom is bepróbálkozott utána, na az már kicsit sok volt, mármint így elgondolkodtam hogy milyen barátaim is vannak és tulajdonképpen miért nem jelent már a generációmnak semmit az igaz barátság.
máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utálom, hogy hetero vagyok, és nôk sosem szólítanak le, csak férfiak.
máj. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, egyszer még a seggemért pénzt is ajánlott, őt szépen megkértem, hogy takarodjon.. Aztán, akikkel csak úgy megismerkedtem egy nem lepukkant kocsma teraszán, amikor hugyozni mentünk a piszoárnál próbált volna átnyúlni, és közölte, hogy ő engem meg.., Neki belevertem a fejét a falba, hogy értse meg a helyzetet..
máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!