Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők! Mit csináltok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők! Mit csináltok ha egy leszbikus barátnőtök beprobálkozna?

Figyelt kérdés

Mit tennének? Vagytok annyira kíváncsiak hogy bele mennétek vagy inkább nemet mondtok?

A barátság megmaradna?


Egyáltalán kíváncsi egy hetero nő, hogy milyen lehet az ágyban a leszbikus barátnője?



2020. márc. 10. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Olyanrol tudok, hogy leszbikus lanyok elvile hetero noket megkaptak alkalmilag. Mind nagyon pasis lanyok voltak. Ilyen abszolut tiszta ficko no irant en is ereztem egyfajta vonzalmat, de nem a no irant.

En nyitott gondolkodasu vagyok, de annyira ferfi kell, hogy undort erzek a noi lelek es a noi genitaliak irant.

A nem pasis leszbikus baratno beprobalkozasa is megtortent, reszegek voltunk es megcsokolt. Undorodtam. Szemely szerint meleg fiuk izgatnak inkabb.

Talan nem en vagyok a jellemzo.

2020. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a szexualitás széles skálán mozog. Honnan vagyok biszex, meddig vagyok hetero? Annyira nem számít szerintem. Volt egy fél évem, amikor jobban érdekeltek a nők, mint elötte, utána. Ki is próbáltam velük. Mostanában nem érdekel a téma, nem gondolok rá, esetleg csak ha valahonnan elém kerül a téma. Ha olyan nő próbálkozna, aki tetszik, akkor benne lennék. Most azt gondolom, attól lehet vonzó nekem egy nő, hogy próbál közeledni határozottan, magabiztosan, mint ahogy átlagban várjuk egy férfitól... Meg persze, hogy külsőre bejön. Leszbikus barátnőről (nekem nincs ilyen) kíváncsi lennék milyen az ágyban. Érdekes is, hogy heteróról ez nem mondható el részemről :D
2020. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy hetero nő azt mondaná hogy nem - ugyebár ezért hetero. Egy enyhén biszex talán elmenne valameddig ha vonzó neki a barátnője.

A biszexualitás nem pusztán kíváncsiság, hanem vágy, szexuális preferencia ami vagy megvan benned vagy nem.

2020. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az egyik barátnőm anno részegen egy buliban kerek perec megmondta hogy csókolózni akar velem. Volt ott egy pasi akinek nagyon bejött,akit ráállítottam hogy lenyugodjon! :)))
2020. márc. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Igaz nem baratnőm volt az illető, egy esküvőn nyomult rám a csaj, úgy, hogy ott volt mellettem ferjem.

Vacsorámat kiszedte :D piat töltött, nem is ertettem most mivaaan ?

Cigizni kikísert, aztan ott mondta el mi a szitu 😅

Kerek perec visszaútasítottam, szépen kedvesen, udvariasan ! Nem ertett ebből.

Hat atmentem bunkóba, na azt már megértette.

Latványra szép, csinos ápolt nő volt !

Viszont én Heteró ! Pont ezert semmi kiváncsisag nem volt bennem !!!

Heteróban nincs, és nem is lesz kiváncsiság ! Ezt mikor ertitek meg ? Hmmm :)

2020. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Én heteró vagyok, de vannak szép lányok, akikkel kipróbálnám :)
2020. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Megrémülnék. A barátság megmaradhatna, csak ne mozduljon rám. Viszolygok a gondolatától is, hogy egy nővel legyek olyan viszonyban és hozzámér.. Bármennyire szép is.
2020. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Ven bennem kíványcsiság. Letisztázzuk a határokat meg hogy ez nem komoly,és akkor hajrá...bármi is legyen.

Kiszúrni,játszadozni nem akarok vele ez kell,hogy utána is barátok maradjunk.

2020. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Én nemet mondanék, de a barátság megmaradna legalabbis remélem:D Egyszer volt hogy egy barátnőmmel iszogattunk (bár nem tudok rola hogy leszbikus lenne) akart megcsókolni amit finoman visszautasitottam és azóta nem beszeltünk erről.De persze a masik félnek is el kell ezt engedni hogy megmaradjon a barátság.20/L
2020. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemet mondanék , semmi baj nem lenne maradna minden a régi
2021. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!