Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok? Lányok voltatok már így? Gáz ilyet kérni a barátomtól? Ill. kelthet rossz érzéseket?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy szeretnénk a párommal hosszabban szeretkezni, de egyszerűen nem megy. Nyáron ő végig szabin volt, akkor ismerkedtünk meg, és volt, hogy egész éjszaka, nappalba nyúlóan szerelmeskedtünk.

Viszont most épphogy van 1 szabadnapja a héten, és akkor is hullafáradt, mert kemény fizikai munkát végez.

Így a meneteink igencsak lerövidültek, ha fáradt akkor 1-2 elélvezés után, már nem áll igazán a farkincája.

Ő is mondta, hogy még kívánna (rendesen átbeszéltük, nem hazudik, érzem is rajta). No meg előfordult már, hogy kipihent volt ő is mikor találkoztunk, és akkor olyan volt mint régen egész éjszaka, délelőtt nyomtuk, és mindketten nagyon élveztük.

Most vhogy erre az oldalra [link] lyukadtam ki, és az jutott eszembe, hogy talán egy ilyen kapszula(Blue Dragon), 1X-1X nem esne rosszul semmelyikünknek sem...

Nem vagyok híve az ilyen bogyóknak, de jó lenne, ha mi tudnánk eldönteni, hogy mikor van időnk és alkalmunk egy ilyen üdítő éjszakára.

Vannak esetleg tapasztalatok? Vagy ez olyan sértő/önző dolog? Tényleg kíván még, mert érzem rajta, de akármit teszek a farka nem áll föl hosszabban, ha fizikailag kimerült, amit totálisan megértek. Nem akarnám erőltetni se, meg így sem vagyok kielégületlen, de nagyon jó lenne olyan nagyokat szeretkezni néha, mint régen. Az elmúlt 2 hónapban, mióta dolgozik, csak 1X jött össze. (Hogy én se dolgoztam, hogy ő is kipihente magát, mielőtt egymásnál aludtunk stb.)

Ill. lányok voltatok már hasonló helyzetben?

Vagy vki próbált már ilyen, ehhez hasonló bigyót? Jó ez egyáltalán?

Minden építő jellegű választ szívesen fogadok.


2010. nov. 2. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez hülyén hangzik lehet, de az én párom egy nap maximum kétszer bírja.Mondjuk nálunk közrejátszik hogy van mikor egy menet 3 óra környéke.Egymás után többször nem is megy neki, ami nekem nem is baj mivel én a 2-3 óra alatt 2x 3x simán elmegyek.Ezt az időt ne úgy értsd hogy nem menne el az első 10 percben, csak megtanulta kontrollálni magát.

2010. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy nem tudja kontrollálni magát, nagyon is tudná, de sztem már a fáradtság miatt nem is akarja igazán... Ezekre a bigyókra azt is írták, hogy felfrissíti a fiút. Őszintén szólva kicsit már szeretném, ha ő is megrakna egy kicsit, nem csak mindig én lovagolnék. És ő is szeretné, de fáradt...

Nagyon tájékozatlan vagyok ilyen szerekkel kapcsolatban, de kávé meg ilyesmi nem segít, attól max nem alszunk.

Ne értsetek félre, nem vagyok (annyira) szexmániás, és nincs durci, ha nincs szex... Nem ez a legfontosabb a kapcsolatunkban, de ha jó lenne egy ilyen bogyó, akkor miért ne?

Csak nem tudom, hogy hasznos e akkor is, ha fizikai kimerültségről van szó. Mert méret, kívánás, meg ilyenekkel nincs gond, csak a fáradtsággal. :(

2010. nov. 2. 20:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Iagazából azért is írtam, h talán önzőség egy kicsit, mert eddig igazi orgazmusom lovagló pózban sosem volt, valamit tud a párom, mert mindig olyan pozicióban jutottam el a csúcsra, amiben ő a vezető...

De mivel fáradt ... Nem igazán van ereje vezetni. :(

2010. nov. 2. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont valamelyik nap olvastam az újságba hogy ilyen bogyók nem léteznek!!! Mind kamu átverés káros összetevőkkel!
2010. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de léteznek...A párom is kipróbálta már ezt a kapszulát:D...

De a kamagra jobb.

Nem tudom miért nem elég neked mondjuk ennyi szex amennyit itt leirsz.Én a párommal kb. 1 nap 3x szeretkezünk és egy szeretkezést kb. 10percig bír maximum.És nekem ez bővem elég.Napi fél óra!!!!

2010. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az érdekes,hogy nem akar Ő is egy kicsit részt venni a dologban.

Főleg,hogy írod neked így nem a legjobb.

Ezt el is mondtad neki?

Mert annyira fáradt nem lehet,hogy az se érdekelje,hogy örömöt szerezzen neked.

2010. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nyugi, a pasid tökéletesen működik. Ha Te hulla fáradt lennél vagy épp kóvályognál az éhségtől, képtelen lennél aktív-hosszú szeretkezésre (lehet, hogy be sem nedvesednél igazán), mert előbb a test saját magáról gondoskodik és csak utána jut eszébe a fajfenntartás. Szerintem ha tényleg állandó kielégítetlen szexétvágyad van, akkor próbáljatok inkább a munkabeosztásotokat-pihenéseket összehangolni valahogyan. Ha tényleg fontos a srác is neked, nem csak a szex, akkor biztos fogsz tudni igazi megoldást találni. Ha meg tartósan ennyire kielégítetlen vágyaid vannak és nem tudtok változtatni, akkor pedig úgyis el fogsz gondolkodni azon, hogy tényleg mi is neked a valóban fontos. Tényleg : megkérdezted ezt már magadtól? Mindenesetre fura, hogy csupán azért, hogy Te megkapd a szexet, az "alvó" , egyébként potens pasiddal potenciaszereket szedetnél. Te mit szólnál hozzá, ha fordítva volna a sztori? Ez csak egy kérdés..... nem bírálat.
2010. nov. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tényleg nem csak a szex fontos. Igazából itt föltettem most ezt a kérdést, és nagyobb jelentőségűnek is tűnik, mint az életemben van. :) Talán azért, mert olyan hosszan magyaráztam, holott tényleg csak átfutott az agyamon, mert a mindennapokban az az érzés dominál, hogy nagyon jól vagyok.

Azt írtam, hogy nincs duzzogás, ha nincs szex, és tényleg nincs is. Hogy én hogy érezném magam? Hát biztos kínosan, de amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen ezzel szóval inkább meglepetésként, figyelmességként fognám föl. :)

2010. nov. 5. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!