Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomtol kaptam ajandekba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomtol kaptam ajandekba egy macit! Azota szakitottunk es nagyon rossz helyzetben vagyok, nem tudok beszelni! Lehet hogy megrontott vele?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a te problémád?
2009. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Hogy megrontott egy macival?
2009. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Pedomaci?


Puruttya

2009. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez nem vicces!

AZ hogy orvosok es nagymamak szerint megrontott !

Mert nagyon rosszat csinalt nekem ami megbocsajthatattlan, en kerulltem bajba miatta de emgis szeretem!

Es miatta kaptam egy sokkot es nem jon ki egy hang se a torkombol es 2 napja csak irok papirra ha valami kozolnivalom van !

Nem ilyen valaszokat varok hanem segitseget !!!

Koszonom !

2009. dec. 24. 13:14
 5/12 Kurpi urfi ***** válasza:
Egy macival rontott meg? Némaságnak meg amugy lehet más oka is nem biztos hogy pszihés, az viszont biztos hogy még senki nem némult meg attól hogy elvették a szüzeségét (gondolom ezt takarja a "megrontott")
2009. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyu ha annyira nem vicc akkor tedd fel újra a kérdést értelmesen, hogy mivel rontott meg és hogy jön ide a maci?
2009. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szuzesseg elveszteserol van szo !

Hanem rontasrol atokrol .. hogy elatkozta a macit es hogy ezzel bajt hoz ram !

Ne haragudjatok ha nem tettem ertelmesen fel a kerdest de kivagyok keszulve idegileg !

Nagyon osszeroppantam es senkivel sem tudok beszelgettni :(

Es az atokrol szerettnek valamit megtudni !

A ciganyok tudnak pl ilyet csinalni hogy megatkoznak egy macit es aki ajandekba kapja azt megrontjak vele ?!

2009. dec. 24. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs szerintem, legalábbis én nem nagyon hiszek a rontásokban. De ha Te hiszel benne, akkor menj el egy hitelesnek tűnő természetfelettivel foglalkozó egyénhez. Vannak ilyenek.


Amúgy mennyire rázott meg a szakítás, mert esetleg azt el tudom képzelni oknak..még valamennyira. Vagy orvosi gond van.

Mit mondott pontosan az orvos, mert el nem hiszem, hogy azt mondta megátkoztak :P


Amúgy ha egyik sem működik, akkor a pszichológust vagy a pszichiátert tudnám ajánlani. Inkább a pszichiátert..

2009. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sok duh van bennem! Nagyon szeretem a volt baratomat de tudom hogy ar vege es muszaly lezarjam magamban! Az iment mar modntam 2 szot.. persze enneknagyon orult anyum! Az ok amiert annyira osszeroppantam meg lehet az is hogy lehet teherbe ejtett es hogy elhagyott na meg irto csunya dolgokat vagott a fejemhez! Az orvos azt mondta hogy sokkot kaptam azert nem tudok beszelni. A rokonok es szulok modntak a rontasokat :(


Szerintetek jo otlet mas fiuval elfelejteni azt akit meg most is imadok ?!

2009. dec. 24. 18:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Na így már értelek. Nos én hiszek az ilyenekben mert volt szerencsém néhány ilyen ismeretséghez az életemben. Az ilyen emberek nem normálisak. Mindenesetre a javaslatom, hogy szabadulj meg a macitól. Égesd el! Persze megfelelő biztonsági körülmények között! Bár ki tud rontást küldeni, aki nem szkeptikus. Ugyanis az elmének hatalma van, nagyobb mint azt sokszor hinnénk. Néha úgy átkozunk meg valakit, hogy észre sem vesszük. Ha ő tudatosan foglalkozott fekete mágiával akkor lehet, hogy van benne valami amitől félsz. Bár azt kétlem, hogy ilyet orvos alátámaszt. Az orvosok a tudomány emberei, ahogy általában az emberek, és a tudomány ilyet nem ismer el, mivel semmi bizonyíték átkok létezésére. Bár mi is az igazság ha megszabadulsz a macitól attól rosszabb nem lehet, max jobb.
2009. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!