Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a visszataszitóbb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a visszataszitóbb az anális szex vagy a pisi szex?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%

Ez rendben van, de ennek mi értelme? Melyik a büdösebb faj, a fehér ember vagy a fekete? Biztos erről is van mindenkinek véleménye, de ez kb. ugyan olyan kérdés.


Ezzel óhatatlanul is más ember lelkivilágába gázolsz és a válasznak nem lesz semmilyen használható végterméke, csak gyűlöletet, ellenéteket és konfliktust gerjeszt, hiszen ahányan vagyunk, annyi félék.


Holnap mi lesz, melyik a gusztustalanabb, a férfi nemiszerv vagy a női? Csak azért mert én mindkettőt gusztustalannak tartom és ezért indítok egy ilyet?


Nem gondolom, hogy ennek a kérdésnek ebben a formában itt a helye.

2009. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ezt tisztázd az oldal szerkesztőivel.

Én mondjuk szeretem a gay sexet és már párszor megkaptam, hogy undorító, mégsem zavar. Másnak az, nekem meg tetszik. Mindenki csinálja azt, ami jól esik neki, de ne várja el, hogy ezt mások szó nélkül fogják hagyni.

Tudod: ízlések és pofonok.

2009. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem várhatom el tőled vagy akár mástól is, hogy szó nélkül hagyja azt, ha én rajongok bármiért is, ami számodra undorító, ugyanakkor nem kötöm az orrodra.


Az, hogyha te keresel és ráakadsz a te dolgod.


Miért nem lehet tolerálni egymást?


Egyébként pedig a kérdés feltevése és a válaszok amik csípik k*rvára a szememet, mert ha a véleményre vagyok kíváncsi, akkor nem azt kérdezem, hogy melyik a visszataszítóbb, hanem megkérdezem, hogy kinek mi a véleménye róla és akkor ki lehet fejteni.


Gondolj bele, ha holnap megjelenne egy ember a körúton egy hatalmas táblával, hogy "szúrjuk ki minden olyan ember szemét, aki szereti a gay szexet nézni", akkor hiába lenne alacsony a támogatottsága, akkor is bántaná az érzéseidet és valószínűleg nem mennél oda hozzá és nem köpnéd szembe. Viszont biztos lenne öt homofób, aki helyeselne neki.


Mindent meg lehet osztani kultúráltan és elfogadom azt is, ha valaki nem szereti a melegeket. Lelke rajta, ne keveredjen vele. De annak mi értelme, hogy csipőből ordítjuk a másiknak a véleményünket mikor nem is kérdezte?


Van egy bizonyos dolog amit vitakultúrának nevenznek, na ez hiányzik innen, ez az ami fájdalmas számomra. Ezt máshogy is meg lehetett volna fogalmazni és hidd el, simán fel lehetett volna tenni a kérdést úgy is, hogy téged bántson és baromi rosszul érezd magad tőle.

2009. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván érintett vagy a témában, és ez ezért zavar.

Hidd el, én szinte mindenkinél jobban rühellem az intoleranciát, és talán a kérdése effajta megfogalmazása tényleg provokatív volt. De mivel én jót gondolok az emberekről, igyekszem nem támadólag felvenni. Nyilván kimaradt a kérdésből, hogy Mi a visszataszitóbb (számotokra)az anális szex vagy a pisi szex?

De engem nem zavar, ha valaki az ízlésemet támadja. Hisz ez eléggé a vérünkben van. Oviban is összeveszünk, és kiutáljuk a másikat, mert nem a sárga színt, hanem a kéket szereti. Ez az emberi természet része.

Ha valaki szereti az anált vagy a pisi szexet akkor legkevésbé az fogja megállítani, hogy más mit gondol róla.

Ha én megnézek egy animal sex videót, tudom, hogy ez a népesség 99,99999%-ának undorító és annak is tartanám, ha nem vonzana ilyen eszeveszettül. Megértem, hogy másokat taszít.

2009. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%

Válaszolok egy másik kérdésedre:

nekem volt nem egy afro-amerikai ismerősöm, és kellemetlennek találtam az illatukat, bármennyire is utáltam magam érte, kicsit rasszistának is éreztem magam.

Szerintük meg a fehér emberek illata kicsit taszító.

2009. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%

Az, hogy érintett vagyok-e a témában lényegtelen. Egyébként nem, de nekem is van ilyen dolgom, mint ami neked a gay szex és baromira bántana ha valaki betegnek nevezne azért mert én azt szeretem.


A nagy különbség pedig, hogy nem volt ott az általad idézett "számodra" szó, tehát nem egyéni véleményre kérdezett rá a kérdés, hanem nekem úgy jött le, mintha valami tudományos tényt kellene most megszavazni.


Egyébként túlreagáltam. Te értelmes és korrekt véleményt fogalmaztál meg és tiszteletben tartom a véleményedet.


Ja és nekem is van több sötét bőrű ismerősöm. Más a szaguk. Biológiai jelenség, semmi több. Egyeseket zavar, másoknak tetszik...


Azért bizakodással tölt el, hogy bár egyesek előszeretettel aggatnak "beteg" jelzőt, mások viszont élből lehúzzák 0%-ra az ilyen válaszokat. Ők úgy tűnik toleránsabbak, csak nem olyan nagy a szájuk mint nekem.


Részemről lezártam.

2009. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
számomra egyik sem jobb a másiknál.
2009. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
28%
ha véleményt kérdeznek mért kell lepontozni?Én nem tudom elképzelni egyiket sem, mert a szar meg a hugy mind salakanyagok a miket a testünk kidob....mért kéne a páromnak ezzekkel kapcsolatba kerülnie...büdösek és bacisak..sztem visszataszító...
2009. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
21%
Úristen ezt a sok álszent nőszemélyt!!!Csajok benneteket még sosem rakott meg hátulról a párotok?Na ne, vagyis hogy akkor kezdem érteni miért van akkora kereslet az út szélén álló lányokra a nős emberek körében.Sajnos.
2009. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

A vizelet steril. De szerintem ez mindegy.


A kérdésfeltevés pedig tényleg eléggé szerencsétlenre sikeredett.


Szerintem pedig egyik sem visszataszító.

2009. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!