Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elkaptam? El lehet kapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam? El lehet kapni valami fertözést, ha a barátnömnek herpesze van, és orálisan elégit ki? És még hüvelyi behatolás is történik!

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 15:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtatok mindenkit nem kaptam el semmi fertözést +!!!
2009. febr. 15. 17:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Akor örülj neki, mint majom a farkának (bár... lehet, hogy később jön ki?)


A barátnődben, ha van egy kis tisztesség, akkor, amikor legközelebb érzi, hogy jön ki a herpesz - AZONNAL szól neked, és onnan kezdve, amíg tökéletesen be nem gyógyulnak a sebek, hozzá sem értek egymáshoz! A haját lehet simogatni maximum... meg még pár helyen :-)

Ez rosszabb, mint a lepra, mert az ma már gyógyítható.

Még szerencse, hogy normális esetben ritkán jön elő.

2009. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Igen, elkaptad (ha érzékeny is vagy rá, tünetek is lesznek). Őt 1000% megfertőzted a saját vírusával.

Azért mondom ezt biztosra, mert sajnos én is a saját vírusommal fertőződtem meg :(. Hogy mikor azt nem tudom, mert tüneteim "csak" a fogamzásgátló szedése óta vannak. A Vírus a megjelenésétől kezdve - vakarózás a seb teljes begyógyulásáig (persze különböző mértékben) fertőzhet. Immunrendszer erősítés kőkeményen!!!

2009. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hónap elteltével jelentkezett...Kegyetlen érzés, senkinek nem kívánom. A srác azt mondta már meggyógyult a szája. Sose volt herpeszem, gyógyultnak tűnt, hát hittem neki..Erre most kijött..Járni nem tudtam tőle...Szóval elárulom, megszívtad...Lehet csak 2év múlva jön ki, lehet 4hónap..Majd amikor legyengül az immunrendszered..sose fogod elfelejteni az érzést......

Ha már itt tartunk, tud valaki valami jót nemi herpeszre? Már a végén vagyok, de ezek után ki tudja mikor jön ki legközelebb ....:S

2009. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!