Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Néha nem áll fel a párom nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nem áll fel a párom nemi szerve, mitől van ez?

Figyelt kérdés
35éves a párom egy darabig áll a nemiszerve utána meg lekókad,de annyira,hogy segíteni se tudok neki,hogy feláljon.Félévente egyszer ez előfordul.Mi lehet a gond?
2008. febr. 2. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha félévente, az nem impotencia. Lehet olyankor csak fáradtabb. Vagy épp valami zavarja. Végülis olyankor is tehet a te kedvedre. Lehet hogy az ha látja neked milyen jó, meghozza az ő kedvét is. Vagy pedig olyankor csak bújjatok össze és mondd azt, én is fáradt vagyok apus, majd legközelebb lesz több is, most csak melengessük egymást. Vagy ilyesmi. Ha nem gorcsöl azon hogy felsült és ez micsoda baj, szerintem kevesebbszer lesz majd ilyen.
2008. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
TŐLED...
2008. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora paraszt az előttem szóló...pfff

Ne aggódj emiatt,szerintem ez bármelyik férfival előfordul. Még a fiatalabbakkal is.Nyugodj meg,semmi komoly

2008. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek lehetnek rossz napjai, pláne félévente 1-szer! akkor mi hányszor panaszkojunk hogy az asszonynak fáj a feje 2 hetente 1-szer mitől van ez?!
2008. febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 2 olyan párom is akinek ugyanez volt a problémája.Aggodalomra semmi ok,előfordul az ilyen sok férfinál,csak nem beszélnek róla!Biztosíts róla,hogy ez neked nem probléma,mert máskor mindig remekül teljesít!Nehogy lelki problémát csináljon ebből,mert akkor gyakrabban elő fog fordulni!Éreztesd vele,hogy máskor nagyon jó!!Önbizalmat ad neki és ez segít!:)
2008. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
tőled..
2008. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!