Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az, hogy a párom...

Mitől van az, hogy a párom nemi szerve körüli szőrt ha leborotválja, utánna elég nagy pattanások jönnek ki és nem lehet kinyomni, hanem tiszta kemények és pirosak? Nem lehet hogy valami problémája van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod bőre valószínűleg nagyon érzékeny.
2011. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És nincs kellő képen le fertőtlenítve.
2011. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny a bőre és begyulladnak a tüszők. Inkább csak vágja rövidre, akkor nem lesz ilyen gondja.
2011. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

NEHOGY HOZZÁJUK NYÚLJATOK!!! HA PISZKÁLJÁTOK AKKOR (AKÁR) ÖRÖKRE MEG LÁTSZÓDHAT A NYOMA!!!


MAGYARÁZAT:

A borotva felsérti a felső bőrszövetet, és ettől kipirosodik, ha úgy tetszik kipattogzik.

Képről jobban meg lehetne állapítani, de nyilván nem kérek :D


---VAGY:

Van még egy változat, mégpedig az, hogy a borotva, amit használt azt már valaki előtte használta (esetleg fertőzött a borotva)


MEGOLDÁS:

Használjon habot, vagy testápolót, vagy vegyen másfajta borotvát.


---VAGY:

Ha egyik sem segít akkor hagyja abba azon a területen a szőrtelenítést, hacsak nem akar mindig ilyen kiütéseket.


Ui: borotválás után 3 nappal el kéne múlnia a kiütésnek, ha nem, akkor irány a bőrgyógyász!

2011. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bandit87 ***** válasza:
41%
Vigyáz te is elkaphatod. Ne menj hozzá közel, rendkívül veszélyes. Teherbe is eshetsz tőle.
2011. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem megijeszteni akarlak,de lehet a HPV virus egyik alfaja,alapvetőleg herpesz. Én lány vagyok,egyik partnertől énis elkaptam,párat leégettettem bőrgyógyásszal,de ujak jöttek ki. Meg kellene bőrgyogyáznak mutatni,ha az,ir fel ecsetelőt. Rá is guglizhatsz,ott vannak képek,ha ugyan olyan,nem is kérdés. A HPV olyan,mint a pattanás,csak nem lehet kinyomni őket. Van,hogy maguktol elmulnak,van hogy nem. Alapvetoen az immunrendszertol fugg, ha gyengebb,surubben kijonnek a pöttyök. Sajna a borotvalas csak ront a helyzeten,addig csak nyirjatok,amig fel nem szivodik mind. Hámsérüléssel terjed tovabb,tehat a borotvatol csak tobb lesz.

Ha nem HPV akkor veletlen sem akartalak megijeszteni! Ha az,nyugodtan kerdezz priviben,szivesen megosztom a tapasztalataimat,enis megijedtem az elejen,de nem olyan veszes,mint a neten irjak,tudni kell kezelni.Remelem tudtam segiteni.

2013. jan. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!