Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van olyan kevés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan kevés az ilyen típusú csajokból?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejönne, ha olyan nőm lenne, aki szexuális téren dominánsabbnak érezné magát velem szemben, ő szeretne kezdeményezni, sőt, vadul nekem jönne, ledöntene, leszaggatná rólam a ruhát és megerőszakolna. Kár hogy nehéz ilyen lányt találni. Általában ők várják ezt el a férfiaktól, pedig sok férfi van, aki erre gerjed.
2011. márc. 22. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mivel velem nem csinálja ezt a pasim, én szoktam vele tenni. van hogy letérdelek elé, miközben telefonál, és miközben az anyukájával beszélget, szépen rámászok. sztem én vagyok a dominánsabb, de jobb lenne, ha néha fordított napot tartanánk... 20N
2011. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a lányok szeretik, ha az ágyban érezteti velük a férfi, hogy erős, és képes kielégíteni, de ha ti is ezt szeretitek akkor meg kell egyezni, egyszer a nő erőszakol, egyszer a pasi :D
2011. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hgy ha néha erre vágysz, de h rögtön jöjjön vki csak úgy. Max a mesékben.

Sztem csak szimplán egy ellustult, elkényelmesedett férfi egyed vagy, ami manapság nem ritka.

És biztos van ilyen lány, csak hát el is kell érni, h ízig vérig nőnek érezze magát, és szeressen. Ehhez meg nem kell semmi extrát tenni, csak alapvető dolgokat, amire manapság még motivációjuk sincs, mert mindenki azt hiszi, körülötte forog a világ, és lehetnek elvárásai, közben maga meg sem belsőleg, sem külsőleg nincs a toppon.

Ha nem így van, ne vedd magadra, de sok az ilyen, és az írásodból is vmi ilyen jön le.

2011. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igaz. Csak a csajok hajlamosak rá, hogy ezt mindíg a férfitól várják el, és nem ők teszik.
2011. márc. 22. 20:25
 5/17 anonim ***** válasza:

Minden két emberes, ez tény, de azért alapvetően legyen az elején a férfi dominánsabb bizonyos dolgokban, a lány meg adjon visszajelzéseket. Amennyiben ez megvalósul, minden ok, onnantól kezdve azt mondom bele kell férjen, h egy lány kezdeményez, dominánsabb. De hát ez legyen a legnagyobb bajod sztem.

De sok sikert, hogy legyen ilyen lány, de azért te is tegyél meg dolgokat, és magaddal is zsámolj el, te mit és hogyan csinálsz.

2011. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

20.24

Ellustult elkényelmesedett egyed?? Nemsokára vonulok a seregbe...

2011. márc. 22. 20:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Én csak szexuális téren szeretném, más dolgokban dominánsabb is vagyok. Filmeken sok ilyet látok, és tök bejön. Mondjuk abban egyetértek hogy időnként a férfinak is dominánsabbnak kell lennie a szexben is.
2011. márc. 22. 20:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, elkényelmesedett. Értem ez alatt, h bőven elég ha van az embernek önkritikája, korrekt, és őszinte. Tolerál dolgokat, elfogadja nőt, mint embert, akinek ugyanúgy hibáai vannak, és nem egy ideál után vágyik. Meg kell mozdulni, energiát kell fektetni dolgokba, persze megszűrni azokat, akiért érdemes, és fériként viselkedni. Nem a seregbe menetelről van szó, hanem a kapcsolatokba fektetett alapvető energiáról és munkáról, amit úgy veszek észre, h sokakban már csírája sincsen meg, mert eltorzult az értékrend, és nem tisztelik, becsülik a nőket.
2011. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Úgy látom nem érted miről írok. Én azt fejtegetem hogy a legtöbb nő minden esetben a férfiaktól várják el ezt, pedig ugyanúgy a férfiaknak is joguk lenne ezt elvárni tőlük.
2011. márc. 22. 20:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Sztem nem jog kérdése. ha van egy jól működő kapcsolat, két értelmes ember, akkor lehet közvetíteni az igényeidet a másik fele.
2011. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!