Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van olyan kevés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan kevés az ilyen típusú csajokból?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejönne, ha olyan nőm lenne, aki szexuális téren dominánsabbnak érezné magát velem szemben, ő szeretne kezdeményezni, sőt, vadul nekem jönne, ledöntene, leszaggatná rólam a ruhát és megerőszakolna. Kár hogy nehéz ilyen lányt találni. Általában ők várják ezt el a férfiaktól, pedig sok férfi van, aki erre gerjed.
2011. márc. 22. 20:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is lehetne, csak sokan sajnos nemnagyon vevők az ilyesmire. Szerintem ez típuskérdés.
2011. márc. 22. 20:50
 12/17 anonim ***** válasza:
És ne a filmekből indulj ki, az nem a valóságot takarja. De sztem ha te is odateszed magad, biztos lesz, aki leteper.:)
2011. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem, remélem is hogy lesz:)
2011. márc. 22. 20:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egész sok lányban megvan a kezdeményezőkészség, dominancia, de a férfiak sokszor annyira nem tolerálják, hogy elfogadjuk és egy idő után nem próbálkozunk vele. Én pl. ilyen vagyok, volt aki ki volt tőlem akadva rendesen, és még annyit sem engedett hogy én legyek néha felül. Imádom ezt az "én dugom meg a pasimat és nem ő engem" érzést, de azt nem szeretném, ha mindig ez lenne a felállás.
2011. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Pont ilyen csajt keresek mint te!!!:)
2011. márc. 23. 13:38
 16/17 szamo77d ***** válasza:

Amikor elvesztettem a szüzességem, engem is valósággal

megerőszakolt a bnőm. Az alsónadrágot már tépte rólam. A

combjain patakokban folyt a nedve. Nekem meg úgy állt, hogy szólt, csak lassan, óvatosan! Attól kezdve annyira rákaptam a szexre, hogy a végén a szememre hányta, hogy engem csak a szex érdekel. Hát mienk volt a lakás, ezt ki

kellett használni! Később megmutattam neki, hogy hogy

szoktam masztizni és azt mondta, nagy élmény volt neki,

s sokat veszít az a nő, akinek a párja nem mutatja ezt meg! Hát, így történt!

2011. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon jóó!! Bár az én barátnőm lett volna a tied. Én miért nrm tok ilyeneket kifogni:( Örültem volna ha én is Így veszítem el.
2011. márc. 31. 21:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!