Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti szőrtelenítetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szőrtelenítetek ott alul? Nem kéne. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy miért olyan kevés a természetes fazonú nő? Mert szerintem (sajnos) a legtöbb hölgy csak azért csupaszít, mert azt gondolja, hogy ez ma hozzátartozik az "igényességhez". Vagy miért teszitek? Van itt még természetes, felnőttként kinéző nő?
2011. márc. 26. 20:16
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
38%
We start the flame war!!!!4!4!!!!!NÉGY!!
2011. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sokan nem így gondolják, hogy manapság hozzá tartozik az "igényességhez" lehet, hogy csak undorodnak a látványtól. Én sem szeretem ha dzsungel van a helyén. 18/F
2011. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért, mert egyszer szinte mindenki egyszer leszörteleníti a punciját. És akkor megtudják, hogy ez milyen menő, erre buknak a pasik, ha tiszta csupasz... ÉS bebeszélik, hogy ez hozzátartozik az igényességhez. PEdig ha rendesen törődnek magukkal, akkor ez nem kellene, hogy problémát jelentsen. NEkem sosem volt nayg szőr a puncimon, ezért nem igényel semmilyen borotvázást, gyantázást...
2011. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
59%
Én se divatból borotválom, bár nem örülnék annak sem, ha a barátom kisnyuszikat köpködne ki...Elég undorító látványt tud nyújtani az őserdő, e mellett minden csupa szőr lenne, reggel az ágyat se győzném sepregetni, plusz ha fürdőbe megyek gusztustalan lenne, ha a bugyim kinyomná a szőr.
2011. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy én a hatalmas dzsungelért őrülök meg. Inkább arról, hogy szerintem ez a szokás már fiatal korban beleivódik a lányokba, mert mindenütt ezt hallják. Agymosás. És erre még a 16 éves fiúk finnyáskodása is rátesz egy lapáttal. Ők azok akik még egyáltalán nem találkoztak puncival, de bátran hangoztatják, hogy a szőrös az fúúúúj...
2011. márc. 26. 20:26
 7/52 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, szóval nem vagyok matuzsálem, de tudatlan kisgyerek sem. Én olyan kommersz dolognak találom a teljesen kiirtott szőrzetet, és gondolom nem én vagyok az egyetlen fiatal férfi, aki így látja még ezt a dolgot.
2011. márc. 26. 20:30
 8/52 anonim ***** válasza:
78%

Olyan magasról szarok a "divatra", ahogy illik. Attól még borotválom. CSak és kizárólag azért, mert nekem úgy jobb. Nekem úgy tetszik. Nekem úgy kényelmes.


Ha valaki nem borotválja, hát szíve joga, én azt is nagy ívben...

2011. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy szintig nem zavar, olyan 3-4 hétig. Utána higiéniai okokból, de ha lusta vagyok, várok vele úgy is. Engem tök hidegen hagy, hogy néz ki, főleg télen...

Barátom sajna nem osztja a nézeteimet, ő eléggé húzza a száját, ha 2 hétnél tovább várok a szőrtelenítéssel, szóval az ő kedvéért megcsinálom gyakrabban. Pedig annyit orálozni se szoktunk, szóval nem tudom mit izgatja, dehát ezen ne múljon a dolog...

20L

2011. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy mi lehet gáz abban, ha szőrös. Ha megvan a megfelelő higiénia, akkor nincs azzal baj...

De tényleg, szerintetek ciki, hogy nekem ez tetszik jobban?

2011. márc. 26. 20:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!