Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez normális?! Azt hiszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális?! Azt hiszem vonzódom a legjobb barátnőmhöz!

Figyelt kérdés

Már sok-sok éve ismerem őt, és mindig is szépnek tartottam, és hogyha valaki bántotta, mindig megvédtem, (ez alatt a bunkó fiúk tökönrúgását értem). De egy ideje azon kapom magam, hogy vele álmodom, és néha meg akarom érinteni a haját, órán őt bámulom, meg ilyesmik.Nagyon szarul érzem magam a dolog miatt, szerintetek ez csak valami serdülőkoti szarság, és nincs ferde hajlamom?!


15/L


2011. márc. 26. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő az egyetlen ilyen lány, aki így tetszik?

"Normál" esetben a fiúk érdekelnek "úgy"?

2011. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, Van egy haverom, egyszer csak raszta lett, meg akartam érinteni a haját (sikerült). Jól néz ki, oszt? Ez csak egy gondolat, én is jól nézek ki, az embernek mindenkiről megvan a véleménye. Órán szoktunk hülyülni és mindig egymásra néztünk a srácokkal mielőtt valamit hülyülünk. Álmodtam is vele, ch nagy ügy az ember bármiről és bárkiről álmodhat, álmodtam már a nagypapámról, nővéremről, a legjobb haverom húgáról, a kutyámról, stb... Megvéded? Mi is megvédjük egymást, ez a barátság. Akkor most én is b*zi vagyok a barátnőm ellenére? O.O
2011. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

annyira ismerős az amit leírtál. énis pont iylen helyzetben vagyok. De szerintem egy dolgot tehetünk. Megpróbáljuk elfelejteni. Egy barátságot nem szabad megkockáztatni.

15L

2011. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 novák vivien ***** válasza:
Végig kell gondolnod, hogyan gondolsz rá. Elképzeled-e szexuális partnerként? Ha igen sincs semmi baj ezzel, egyáltalán nem ferde hajlam, a nőknek csaknem a fele eljátszott már a gondolattal, hogy lefekszik egy másik nővel.Köreülbelül 10 százalékuk meg is teszi. Ha e mellett a férfiakhoz is vonzódsz lehetsz biszexuális. De sem a leszbikussság sem a biszexualitás nem ferde hajlam, teljesen természetes dolog és nem kell úgy kezelni, hogy "majd elmúlik".
2011. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, a férfiak is, de az a furcsa, hogy a környezetemen, és a korosztályomon belül sosem érdekeltek, és most sem.

Engem igazából az zavar, hogy ez elég régi dolog nálam. De egyébként én úgy vagyok vele, ha látok egy nőt, akit szépnek ítélek, megnézem. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül, hiszen a szép nő lehet szép egy nő szemében is nem?

2011. márc. 27. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és a férfiakhoz vonzódom, de őszintén szólva volt már olyan hogy vonzónak találtam egy jó csajt. Annyira nem, hogy ki is próbáljam eggyel, de azért eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lehet hozzáérni egy másik nőhöz, pl. a melléhez vagy ilyenek...
2011. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!