Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! A barátnőjeitekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátnőjeitekkel kibeszélitek szexuális élményeiteket? Kinek mekkora, esetleg nem állt fel neki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Én sosem! Szerintem a szex csak is két emberre tartozik, és ha meg is osztok dolgokat, pl hogy "nem volt a legjobb a legutolsó alkalom", konkrétan sosem mondanám ki hogy miért, mert hiába a legjobb barátaim ez csak is két emberre tartozik! 20/L
2011. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem elmondja a barátnőm.Nem erőltettem sőt igazából rá se kérdeztem csak szóba került véletlen.

Én viszont még nem tudok ilyesmiről beszámolni :P

2011. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Részleteket nem szoktam elmesélni. A lényeget azt talán, de csak a legjobb barátnőmnek.
2011. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ffi vagyok de kibeszélnek bennünket.Ha jól megkefélsz egy csajt az olyan mint egy cégér,egy hiper-szuper jó reklám,mert tovább adja riadóláncon a barátnőjének,az meg mégtovább.Így végigdughatod az egész ismeretségi kört.
2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindent szó szerint részletesen nem, szerintem bárki tisztában lehetne ezzel hogy nem tartozik senkire csak a két félre, akármilyen barátnőről van szó. Barátnőm nagyon kis kíváncsi de tudja hol a határ, és ha rá is kérdez valamire annyit mondok hogy sejtse a dolgot, a többit meg rábízom.
2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most pillanatnyilag attól félek, hogy csúnyán beéget a barátnői előtt.
2011. márc. 27. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:

DE a rossz hír sokkal jobban terjed, és egy alkalmi skalpvadász fickó nem tud kefélni, esetleg a wc csészét.


Részleteket nem beszélünk ki, legalábbis én nem.

2011. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csak egy alkalmi partner voltál akkor készülj fel, de ha a szerelme vagy akkor tuti, hogy nem éget le.
2011. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kibeszélem, de köztünk marad. És csak két barátnőmmel beszélem meg, és ők nem is ismerik egymást, meg másnak se mondják el. De olyat pl nem szoktunk, hogy együtt röhögünk a pasimon, hogy milyen béna volt, vagy ilyenek. Inkább ha van valami probléma, azt beszéljük meg.

21L

2011. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
miért, gáz voltál a szitu?
2011. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!